12.12.2020 Sobota

Lady Pank – „O dwóch takich co ukradli księżyc” – koncert (przeniesiony)

Data: 12.12.2020
Cena biletu: 160 PLN - I miejsca
140 PLN - II miejsca
Posiadaczom UrbanCard/Nasz Wrocław przysługuje 20% zniżki przy zakupie biletów w kasach stacjonarnych
Miejsce wydarzenia: Impart

fot. M. Pańszczyk / Rock House

grudzień 12, 2020@8:00 pm – 9:30 pm
2020-12-12T20:00:00+01:00
2020-12-12T21:30:00+01:00

Szanowni Państwo,

sytuacja epidemiczna i nałożone przez rząd obostrzenia uniemożliwiają nam zorganizowanie grudniowego koncertu Lady Pank w Imparcie. Wspólnie z zespołem znaleźliśmy nową datą i zapraszamy Was do sali teatralnej 11 kwietnia na specjalny koncert, podczas którego grupa wykona piosenki nagrane na potrzeby kultowej animacji „O dwóch takich co ukradli księżyc”. Występowi będzie towarzyszyła projekcja kreskówki.

Zakupione bilety zachowują ważność.

Osoby, które z różnych przyczyn nie mogą wziąć udziału w koncercie w jego nowym terminie, mają możliwość zwrócenia biletów. Osoby, które kupiły bilet w kasach Strefy Kultury Wrocław, mogą zwrócić je w miejscach zakupu lub przesłać wyraźne zdjęcie biletów i wypełniony formularz dostępny na tej stronie.

Osoby, które zakupiły bilety on-line poprzez stronę www.strefakultury.pl w przypadku rezygnacji z koncertu proszone są o wysłanie na adres bow@strefakultury.pl wiadomości zawierającej następujące informacje: ID transakcji oraz imię i nazwisko kupującego, a w temacie maila o wpisanie: „zwrot za koncert Lady Pank”. Zwrot środków nastąpi zgodnie z Art. 15zp.

Osoby, które kupiły bilety w serwisie Eventim.pl proszone są o kontakt za pośrednictwem formularza dostępnego tutaj

____________________________________

Zespół Lady Pank przygotował na przyszły rok dla swoich fanów nie lada niespodziankę. Będzie to cykl koncertów z piosenkami do filmu rysunkowego „O dwóch takich, co ukradli księżyc”, do którego Jan Borysewicz i spółka stworzyli muzykę ponad 33 lata temu. 12 grudnia o 20:00 utwory z kultowego soundtracku zabrzmią na żywo w sali teatralnej Impartu.

Koncerty będą połączone z projekcją ekranizacji tej kultowej bajki Kornela Makuszyńskiego. Premiera odbyła się w listopadzie podczas Festiwalu SoundEdit w Łodzi.

– Na premierowym koncercie zobaczyliśmy rzeszę naszych fanów, dzisiejszych czterdziestolatków pamiętających ten film z czasów dzieciństwa, którzy przyprowadzili swoje dzieci. Sala była wypełniona do ostatniego miejsca, bawiły się dwa pokolenia fanów Lady Pank. To był wspaniały widok i znak, że ten film i muzyka w ogóle się nie zestarzały. Uznaliśmy również, że warto pokazać się z tym projektem szerszej publiczności. Na pierwszą połowę przyszłego roku zaplanowaliśmy więc cykl koncertów pod szyldem „O dwóch takich, co ukradli księżyc” – mówi Jan Borysewicz.