15.04.2020 Środa

2020-04-15T19:00:00+02:00
2020-04-15T20:30:00+02:00

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że spektakle „Leningrad” zaplanowane na 12.03 oraz 15, 16.04  zostają odwołane.

Prosimy o zwrot biletów do 30 marca na poniższych zasadach:

Uprzejmie informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację kasy biletowe i infopunkt w Barbarze ( ul. Świdnicka 8 b) oraz Imparcie ( ul. Mazowiecka 17 ) są tymczasowo zamknięte. Po ich ponownym otwarciu zwrotu biletów będzie można dokonać osobiście.

– bilety zakupione on-line poprzez stronę www.strefakultury.pl
prosimy o wysłanie maila na adres: bow@strefakultury.pl w tytule wpisując „zwrot biletów”, a w treści podając: imię i nazwisko kupującego, nazwę wydarzenia i numer ID transakcji

– bilety zakupione on-line poprzez stronę www.eventim.pl
otrzymacie Państwo informację o wszelkich zmianach terminów poszczególnych wydarzeń lub zasadach zwrotu biletów bezpośrednio od serwisu Eventim

– bilety zakupione stacjonarnie w kasie Impartu i Barbary kartą lub gotówką
umożliwiamy Państwu zwrot w trybie on-line. Na adres bow@strefakultury.pl prosimy o wysłanie:

stosownego formularza (do pobrania tutaj)
wyraźnego zdjęcia biletów
paragonu w formacie PDF lub JPG.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Przed nami kolejna rockowa impreza z Mariuszem Kiljanem i Tomaszem Marsem!

Znakomicie zrealizowany muzyczny spektakl, zbudowany jest na bazie twórczości zespołu „Leningrad” z Sankt Petersburga. Przedstawienie od początku wciąga widzów niezwykle wiarygodnie i sugestywnie tworzonym nastrojem permanentnej balangi, doskonałą grą aktorów Mariusza Kiljana i Tomasza Marsa, porządną dawką czarnego humoru oraz niesamowitą energią granej na żywo, ostrej muzyki, w wykonaniu instrumentalistów, którzy również uczestniczą w działaniach scenicznych.

Spektakl od dziesięciu lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród publiczności, która po każdym przedstawieniu domaga się bisów.

Na ten spektakl przysługuje zniżka UrbanCard 20%.