Login

Register

Login

Register

6.08.2020 Czwartek

Mikrogranty: „Ostatnia stacja: Muzeum Klecina” – warsztaty Klecińskie lampiony

Organizator: Strefa Kultury Wrocław
Data: 6.08.2020
Godzina: 17:30
Wstęp: wolny
Miejsce wydarzenia: Park Migdałowy, Klecina, Wrocław
Dodaj do kalendarza
  zobacz na mapie

Kiedy:
Sierpień 6, 2020@5:30 pm – 7:15 pm
2020-08-06T17:30:00+02:00
2020-08-06T19:15:00+02:00

Wracamy na Klecinę! Sierpień i wrzesień to dla nas ponownie czas działań na tym wciąż nieodkrytym osiedlu. Wraz z Marią Smolarek, inicjatorką projektu „Ostatnia stacja: Muzeum Klecina!”. Zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach odkrywania historii tego osiedla. 

Odkrywanie historii oraz ciekawostek o Klecinie rozpoczniemy rodzinnymi warsztatami tworzenia lampionów, dla których inspiracją będzie architektura osiedla.
Spotkanie Klecińskie lampiony – warsztaty dla dzieci i dorosłych  poprowadzi Agata Łoś twórczyni marki Widoczki i sekrety  z wykształcenia jest bohemistką oraz nauczycielką wczesnoszkolną i przedszkolną, edukatorką, rękodzielniczką oraz animatorką. Od lat prowadzi zajęcia, w których przeplata swoją pasję do sztuki z ekologią, wege kuchnią i roślinami. 
Wykonamy różnorodne lampiony. Przy użyciu techniki decoupage z mieniącym się widokiem osiedla oraz wiszące lampiony z kolorowych papierów, niczym chińskie latarnie.

Spotykamy się 6 sierpnia o godzinie 17:30 w Parku Migdałowym.

Na warsztaty obowiązują zapisy mailoweklecina.wrocław@gmail.com  
Spotkanie zorganizowane będzie z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności. Zapoznajcie się z regulaminem wydarzenia, nie zapomnijcie też zabrać ze sobą środków ochrony osobistej (np. maseczek).

Do zobaczenia na Klecinie!

O pozostałych wydarzeniach w ramach projektu przeczytacie tutaj oraz na stronie FB dedykowanej projektowi – Niewidzialna Klecina Partnerem projektu jest Rada Osiedla Klecina 

Projekt realizowany w ramach Edycji 23. Programu Mikrogranty

- Czytaj także

p:31269