Od: 15.09.2017 Piątek

mikroGRANTY: ruszyło głosowanie internetowe 15. Edycji. – specjalnej

Data: 15.09.2017 - 21.09.2017
Wstęp: wolny

Wesprzyj osiedlowe projekty na lokalne działania! Od 15 do 21 września wrocławianie i wrocławianki mogą wybrać dwa projekty, które trafią do zwycięskiej dziesiątki projektów realizowanych w ramach specjalnej, ostatniej w tym roku 15. Edycji mikroGRANTÓW ESK WROCŁAW 2016.

Od 1 do 15 sierpnia trwał ostatni w tym roku nabór do Programu Współorganizacji Projektów mikroGRANTY ESK Wrocław 2016. W Edycji 15. - specjalnej szczególnie ważne jest dla nas skoncentrowanie większości działań w projekcie w Waszym lokalnym środowisku, poza osiedlem Stare Miasto. Tym razem jeszcze mocniej działamy poza centrum i jesteśmy z Wami do końca roku na Fabrycznej, Psim Polu, Śródmieściu i Krzykach. Wnioski mogliście składać poprzez formularz elektroniczny.

Spłynęły do nas 32 projekty, które zostały przekazane do dwuetapowej oceny zewnętrznych, niezależnych czterech komisji. W skład każdej z komisji wchodziło po 5 jurorów.

Znamy już osiem najlepszych pomysłów wybranych przez pięcioosobową komisję, ich szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Przed nami głosowanie internetowe - od 15 do 21 września wrocławianie i wrocławianki mogą wybrać dwa projekty, które trafią do zwycięskiej jedenastki projektów realizowanych w ramach Edycji 15. – specjalnej mikroGRANTÓW ESK WROCŁAW 2016.

Do głosowania zgłosili się autorzy i autorki 7 projektów:

- Edukacyjny spływ kajakowy rzeką Widawą

- Sztuka to nie tylko pędzel i farby

- (Po)Fabryczni

- Wędrująca Książka

- Hokej street - lokalnie, kreatywnie i w wolnym stylu!

- Sąsiedzkie wymiany książek - czasem się podziel!

- Happy Juggling Brain

Wyniki ogłosimy 22 września.

Jak zagłosować na wybraną inicjatywę?

à wejdź na stronę http://www.wroclaw.pl/mikrogranty/glosowanie

à zaznacz na liście wybrany przez siebie projekt

à wpisz numer swojego telefonu komórkowego we wskazane pole*

à wpisz kod, który otrzymasz w bezpłatnej wiadomości SMS w odpowiednie pole

à Gotowe! Wybrana przez Ciebie inicjatywa jest o krok bliżej do wygranej.

PAMIĘTAJ! Z jednego numeru telefonu można oddać tylko jeden głos. W głosowaniu nie mogą brać udziału osoby korzystające z roamingu. Wyniki możecie śledzić na bieżąco tutaj. Ze względu na to, że głosowanie oparte jest o infrastrukturę GSM operatorów komórkowych, organizator nie odpowiada za niedostarczenie SMSa. Czasami zdarza się, że wiadomość przychodzi po kilku minutach. Jeśli okres oczekiwania na kod do głosowania trwa dłużej niż 10 minut, skontaktuj się z operatorem głosowania – u dołu strony znajduje się przycisk „zgłoś błąd”. W zgłoszeniu należy podać swój numer telefonu, numer wybranego projektu lub jego tytuł oraz opisać problem. Osoba opiekująca się systemem pomoże Ci skutecznie zagłosować.

Więcej szczegółów znajdziecie w Regulaminie głosowania internetowego.
Zapraszamy do głosowania!
*Numery telefonów są przechowywane w naszej bazie w sposób uniemożliwiający odczytanie numeru osobom trzecim (są zaszyfrowane).

Więcej o programie: http://www.wroclaw2016.pl/mikrogranty

Najaktualniejsze wieści związane z programem można znaleźć na FB mikroGRANTÓW.