6.02.2019 Środa

Mikrogranty – spotkanie informacyjne – Sektor 3

Data: 6.02.2019
Wstęp: wolny
Miejsce wydarzenia: Centrum Sektor 3 (ul. Legnicka 65)

W ramach nowego naboru, który ruszył już 1 lutego, zapraszamy wszystkich chętnych wrocławian (pełnoletnie osoby fizyczne, także te prowadzące działalność gospodarczą, oraz grupy nieformalne), młode organizacje pozarządowe (do 5 lat działalności) oraz młodzieżowe grupy nieformalne (osoby od 13 do 21 roku życia) do realizacji swoich pomysłów na działania z zakresu animacji, aktywizacji społecznej, edukacji, związanych z wszystkimi dziedzinami sztuki oraz inne o charakterze kulturotwórczym. Szczególnie mocno rekomendujemy Wam wykorzystanie miejsc i obiektów, które powstały w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego.

Więcej informacji o naborze znajdziecie tutaj https://tinyurl.com/ydhhccyp

Spotkania i konsultacje dla mieszkańców

6.02, 17:30 – Centrum Sektor 3 (ul. Legnicka 65) - Mikrogranty dla os. fizycznych i grup nieformalnych + Mikrogranty NGO + Mikrogranty młodzieżowe

Dokumenty i materiały informacyjne