Od: 12.07.2017 Środa
Do: 18.07.2017 Wtorek

mikroGRANTY: Wesprzyj letnie, plenerowe projekty z Twojej okolicy!

Data: 12.07.2017 - 18.07.2017
Wstęp: wolny

Ruszyło głosowanie internetowe 14. Edycji. – specjalnej!  Od 12 do 18 lipca wrocławianie i wrocławianki mogą wybrać dwa projekty, które trafią do zwycięskiej jedenastki projektów realizowanych w ramach specjalnej, zielonej 14. Edycji mikroGRANTÓW ESK WROCŁAW 2016.

Od 1 do 15 czerwca trwał drugi w 2017 roku nabór do specjalnej edycji mikroGRANTÓW. Edycja ta dedykowana była wszystkim, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu, brać udział w inicjatywach i aktywnościach odbywających się w parkach, lasach, na polanach i skwerach…

Znamy już dziewięć najlepszych pomysłów wybranych przez pięcioosobową komisję, ich szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Przed nami głosowanie internetowe - od 12 do 18 lipca wrocławianie i wrocławianki mogą wybrać dwa projekty, które trafią do zwycięskiej jedenastki projektów realizowanych w ramach 14. Edycji mikroGRANTÓW ESK WROCŁAW 2016.

Do zgłosowania zgłosili się autorzy i autorki 5 projektów:

- Zielone podwórka Przedmieścia Oławskiego. Warsztaty kulinarno-ogrodnicze dla mieszkańców osiedla,

- Psie Pole - naturalnie piękne,

- EKO-LATO po sąsiedzku,

- Teatr w Podwórzu -Zaproś Sąsiada / spektakl teatralny dla społeczności lokalnych grany w przestrzeniach ogólnodostępnych (podwórzach),

- Nakręceni Maślicami

A jak głosować?

• wejdź na stronę http://www.wroclaw.pl/mikrogranty/glosowanie
  • zaznacz na liście wybrany przez siebie projekt
  • wpisz numer swojego telefonu komórkowego we wskazane pole*
  • wpisz kod, który otrzymasz w bezpłatnej wiadomości SMS w odpowiednie pole
  • Gotowe! Wybrana przez Ciebie inicjatywa jest o krok bliżej do wygranej.

PAMIĘTAJ! Z jednego numeru telefonu można oddać tylko jeden głos. W głosowaniu nie mogą brać udziału osoby korzystające z roamingu. Wyniki możecie śledzić na bieżąco tutaj. Ze względu na to, że głosowanie oparte jest o infrastrukturę GSM operatorów komórkowych, organizator nie odpowiada za niedostarczenie SMSa. Czasami zdarza się, że wiadomość przychodzi po kilku minutach. Jeśli okres oczekiwania na kod do głosowania trwa dłużej niż 10 minut, skontaktuj się z operatorem głosowania – u dołu strony znajduje się przycisk „zgłoś błąd”. W zgłoszeniu należy podać swój numer telefonu, numer wybranego projektu lub jego tytuł oraz opisać problem. Osoba opiekująca się systemem pomoże Ci skutecznie zagłosować.

Więcej szczegółów znajdziecie w Regulaminie głosowania internetowego.