Od: 1.04.2020 Środa
Do: 25.04.2020 Sobota

„Moda kiedyś, moda dzisiaj” – tworzymy album fotograficzny

Data: 1.04.2020 - 25.04.2020

kwiecień 1, 2020@12:00 am – kwiecień 25, 2020@9:00 am
2020-04-01T00:00:00+02:00
2020-04-25T09:00:00+02:00

W Pracowni Komuny Paryskiej 45 ruszamy z działaniem skrojonym pod dzisiejszą wirtualną rzeczywistość! Moda męska, moda damska, mała czarna, adidasy, trampki lub glany, dżinsy, makijaż, kultowa fryzura, kapelusz, a może czapka z daszkiem? Zapraszamy do współtworzenia albumu fotograficznego, którego głównym tematem będzie MODA.

Chcemy zaprezentować różnorodne oblicza wrocławskiej mody, dlatego zachęcamy was do przesyłania waszych zdjęć – zarówno pamiątkowych fotografii z rodzinnych albumów, jak i tych współczesnych, zrobionych telefonem z myślą o Instagramie. W końcu ubiór jest nieodłącznym elementem naszego życia!

Do 25 kwietnia czekamy na wasze zdjęcia, które powstały we Wrocławiu i w pewien sposób przedstawiają modę (ubraną osobę/osoby, bądź elementy ubioru). Być może wasza mama ma w swoich zasobach fotografię w modnym stroju ze studniówki, a może wy niedawno zrobiliście sobie selfie w nowej fryzurze? To od was zależy, co trafi do naszego wspólnego albumu!

Album stworzony z nadesłanych fotografii pojawi się na stronie dolnoslaskosc.pl, strefakultury.pl oraz na Facebooku Pracowni

Jak wziąć udział w zabawie?

• Wybierzcie zdjęcie z rodzinnego archiwum lub przeszukajcie telefony. Fotografia powinna w jakiś sposób przedstawiać modę (ubraną osobę/osoby, elementy ubioru)
  • Zeskanujcie fotografię (jeśli nie macie skanera, to spróbujcie zainstalować na telefonie jedną z darmowych aplikacji do skanowania albo zróbcie zdjęciu zdjęcie)
  • Skan lub zdjęcie prześlijcie na maila: pracownia@strefakultury.pl
  • W mailu wypiszcie: nazwę, autora, datę, miejsce, rodzaj (np. analogowe, cyfrowe). Jeśli nie posiadacie jakiejś informacji, wpiszcie w tym miejscu „nieznane”.

Jeśli nie macie możliwości zeskanowania zdjęcia, dajcie nam znać – fotografie będziemy skanować w Pracowni w najbliższym możliwym czasie, oczywiście po zakończeniu obecnej sytuacji związanej z koronawirusem.

Osoby biorące udział w akcji prosimy o zapoznanie się z regulaminem dostępnym TUTAJ

Przesłanie zdjęcia/ zdjęć jest jednoznaczne z zaakceptowaniem warunków określonych w regulaminie.

Działanie jest częścią projektu „Trójkąt? W modzie” autorstwa Natalii Gołubowskiej Otwarty Zakład Artystyczny.