Login

Register

Login

Register

Od: 21.04.2018 Sobota
Do: 22.04.2018 Niedziela

Silent Disco – kultura fizyczna

Organizator: Strefa Kultury Wrocław
Data: 21.04.2018 - 22.04.2018
Godzina: 22:00
Wstęp: biletowany
Kup bilet: Kup/Rezerwuj
Cena biletu: 10 zł
Miejsce wydarzenia: Barbara
Świdnicka 8B
Dodaj do kalendarza
  zobacz na mapie

Kiedy:
Kwiecień 21, 2018@10:00 pm – Kwiecień 22, 2018@3:00 am
2018-04-21T22:00:00+02:00
2018-04-22T03:00:00+02:00

Zbiórka! Kolejno odlicz! Dzielimy się na 3 drużyny!

Na 3 kanałach zajęcia ruchowe do muzyki przeprowadzą specjalnie dla nas wyselekcjonowani trenerzy personalni. Nieważne, czy chcesz zrobić kardio, pobiegać, rozciągnąć się czy podrzucać ciężary – nasi DJ’e wycisną z Ciebie siódme poty.

Selekcjonerzy przyjeżdżają na zgrupowanie specjalnie z Krakowa i przywożą stamtąd muzykę, która pomoże złapać rytm podczas ćwiczeń i poprawi pracę z oddechem. Tętno ma być wysokie!

Przed nami długi dystans, dlatego przed przyjściem zróbcie rozgrzewkę…

Trenerów można zmieniać podczas treningu!

Ilość słuchawek ograniczona!

Bilety do nabycia online oraz w infopunkcie w Barbarze, ul. Świdnicka 8B.

Ćwiczą 3 kanały:
Gimnastyka – DJ SQUAL
Outdoor – DJ Kaj’t
Siłownia – DJ Puszkin

DJ SQUAL
Dj, producent i organizator imprez pochodzący z Łodzi, a od 2003 r. mieszka w Krakowie. Założyciel Broken Music Theory i UK Basslines, współtwórca „Positive Formation”, „Kliniki Pozytywnych Wibracji” oraz członek zespołu „AXMusique”. Występował na takich festiwalach, jak: Opener, Selector, Snow Fest czy United Islands w Czechach. Dzielił scenę m.in. z Ratt Pack, Marusha, Baby D, Luna-C, Ellis Dee, Chase & Status, Black Sun Empire, High Contrast, Drumattic Twins, Dreadzone, Soul Of Man, A-Skillz, Krafty Kuts, czy Scratch Perverts. Muzycznie trudny do zdefiniowania, w jego setach przeplata się funk, hip hop, break-beat, glitch hop, bassline, uk garage z drum’n’bassem, dubstepem i trapem.

DJ Kaj’t
Przygodę z gramofonami zaczynał na początku lat 2000, krakowskiej publiczności dał się poznać dopiero w 2004. Początkowe zainteresowanie nurtem suchych minimali z czasem ewoluowało w fascynację żywymi instrumentami. Przekopując się przez giełdy winylowe, szukał brzmień bardziej uniwersalnych. Poruszało go wszystko – od jazzu i bossa novy, po reggae i folk. Wszystko to przerodziło się w spójną kolekcję, której świeżość i nieszablonowość niezmiennie fascynują nas na parkiecie. Supportował ogromną ilość znanych twórców najróżniejszych gatunków muzyki z całego świata – od Daddy G z Massive Attack po Matt’a Black’a, założyciela Ninja Tune).

DJ Puszkin
Rocznik `78, pochodzi z Pszczyny na Śląsku, od lat mieszka w Krakowie. Od 2003 regularnie gra w krakowskich klubach, związany z takimi miejscami, jak Rentgen, Baraka, Pauza. Bliżej przygląda się nurtowi skupionemu wokół muzyki break-beat i funk. Znany jest z dużej rozpiętości stylistycznej, gra reggae, etniczne brzmienia czy klasyki lat osiemdziesiątych. Różnorodność, obeznanie muzyczne oraz jego fanatyczny optymizm życiowy to idealne połączenie, które każdy odczuje podczas setów Puszkina zarówno na imprezie, jak i w domowym zaciszu.

Tagi:

Muzyka

- Czytaj także

p:9159