18.12.2021 Sobota

Tektura i papier: „Chcemy więcej śniegu!” – wielkoformatowe warsztaty artystyczne dla dzieci w wieku 6-10 lat

Data: 18.12.2021
Cena biletu: 20 zł
Miejsce wydarzenia: Barbara, ul. Świdnicka 8B
grudzień 18, 2021@1:00 pm – 2:15 pm
2021-12-18T13:00:00+01:00
2021-12-18T14:15:00+01:00
Gdzie:
Świdnicka 8B

Przed nami ostatnie w tym roku spotkanie z „Tekturą i papierem” w  Barbarze!

Katarzyna Bury, prowadząca zajęcia, zaprasza zespoły rodzinne na spotkanie konstrukcyjne. Podczas grudniowych zajęć najmłodsi bywalcy Barbary zbudują makietę zimowego miasteczka, pełną kartonowych kamieniczek, bałwanów z bibuły oraz świecących świątecznych choinek tworząc najmroźniejszą z krain! Kto wie, być może trafimy na ślady Mikołaja?

Pamiętajcie, sobotnie warsztaty to nie tylko zabawa z farbą, tekturą, czy papierem, to przede wszystkim przyjazna i twórcza przestrzeń wspólnych działań oraz emocje, które towarzyszą całym rodzinom! Uczestnicy i uczestniczki zajęć uczą się współdziałać i pracować w grupie, dzielić pomysłami oraz wzajemnie się inspirować. Zajęcia o godzinie 13:00 adresowane są do dzieci w grupach wiekowych 6–10 lat (13:00–14:15).

Zatem do dzieła!

Kup bilet na artystyczne warsztaty rodzinne

Świat dookoła nas zmienia się bardzo szybko, a zmiany dotarły również do Barbary. Od września, aby wziąć udział w spotkaniu, należy zakupić bilet w cenie 20 zł (wejście dla dziecka i opiekuna). Sprzedaż rusza 3.12 i odbywa się stacjonarnie – czyli w kasie w Barbarze oraz online – TUTAJ.

O cyklu

W sobotnie przedpołudnia będziemy inspirować się sztuką, działać wielkoformatowo, konstruować z tektury i papieru. W ramach jesiennego semestru stworzymy papierowe abstrakcje, gigantyczne konstrukcje, będziemy animować kształtami i formami oraz wybierzemy się w zimowa podróż do tekturowego miasteczka – to wszystko już od września! Jeśli razem z dziećmi lubicie malować, budować, eksperymentować oraz współtworzyć – to wydarzenie jest dla was.

Prowadząca

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Bury / Tekturowo — psycholog, pedagog, animator kultury. Prowadzi wielkoformatowe zajęcia artystyczne we wrocławskich instytucjach kultury, kolekcjonuje książki obrazkowe > www.tekturowo.wordpress.com.

Terminy nadchodzących warsztatów

27.11 | Chcemy więcej śniegu!

11:00 – 11:45 | warsztaty dla dzieci w wieku 4 – 6 lat | kup bilet!

13:00 – 14:15 | warsztaty dla dzieci w wieku 6 – 10 lat | kup bilet!

Może będziecie zainteresowani również jednym z pozostałych cykli, które odbywają się w Barbarze? Sprawdźcie je TUTAJ