6.03.2021 Sobota

marzec 6, 2021@11:00 am – 12:00 pm
2021-03-06T11:00:00+01:00
2021-03-06T12:00:00+01:00

Cieplejsze powiewy wiatru jednoznacznie wskazują, że powolnym krokiem nadchodzi wyczekiwana wiosna. Będzie więcej słońca, dobrej energii i z pewnością więcej okazji do wspólnych, rodzinnych działań.

I choć nie uda się spotkać na warsztatach w Barbarze, to nic nie stanie na przeszkodzie, by spędzać wspólne, sobotnie przedpołudnia. Dzięki wysyłkowym pakietom plastycznym, mimo przedłużających się trudności, wciąż najmłodsi bywalcy warsztatów mogą działać twórczo…we własnych domach!

Jak? Katarzyna Bury, twórczyni zajęć, przygotowała specjalne pakiety pełne plastycznych niespodzianek, które zostaną dostarczone do domów wszystkich uczestników! Pudełka będą zawierać materiały przydatne do stworzenia trójwymiarowej książki 3D. Tym razem warsztaty będą bazować na kontrastach kolorów oraz nieszablonowych pomysłach konstrukcyjnych, wykorzystując najzwyklejsze kartki papieru.

Jak otrzymać domowy zestaw warsztatowy?

Wystarczy wypełnić formularz i wskazać adres dostawy na terenie Wrocławia. Niezmiennie, pakiety dedykujemy dzieciom w wieku od 4 do 10 lat. Zapisy ruszają 26 lutego o godzinie 12:00, TUTAJ. Liczba zestawów jest ograniczona, a rejestracja kończy się we wtorek w samo południe.

Bonus! W sobotę, 6 marca na głównym profilu Facebook Barbary opublikujemy mini wideo z Kasią Bury w roli głównej, która podpowie, jak wykorzystać materiały pakietowe, a tym z Was którzy nie zdążyli się na nie zapisać, w jaki sposób dołączyć do zabawy samodzielnie!   Zachęcamy do podzielenia się zdjęciami powstałych trójwymiarowych książek w mediach społecznościowych Barbary (@barbarakultura).

Zatem do dzieła!

O cyklu

Weekendowe, rodzinne warsztaty artystyczne dla dzieci (4-10 lat) i ich opiekunów. Katarzyna Bury, prowadząca zajęcia, zaprasza rodziny, które wspólnie z dziećmi lubią malować, budować oraz eksperymentować… we własnym domu! W pierwszym semestrze 2021 roku, dzięki starannie przygotowanym pakietom pełnym plastycznych niespodzianek, zaprojektujemy przebrania i kostiumy karnawałowe, stworzymy własną książkę przestrzenną, przeniesiemy się w świat odkrywców i wynalazców, a wiosną chwytając za farby i pędzle spróbujemy złapać wszystkie odcienie zieleni i namalować najpiękniejszą z makiet!

Prowadząca

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Bury / Tekturowo — psycholog, pedagog, animator kultury. Prowadzi wielkoformatowe zajęcia artystyczne we wrocławskich instytucjach kultury, kolekcjonuje książki obrazkowe > www.tekturowo.wordpress.com.

Terminy nadchodzących warsztatów

6.03 | Książki do patrzenia | zapisy ruszają 26.02 | formularz
10.04 | Gdzie ta wiosna? | zapisy ruszają 2.04
8.05 | Niezbędnik wynalazcy | zapisy ruszają 30.04