30.10.2021 Sobota

Tektura i papier: „Najładniejszy kolor sezonu” – wielkoformatowe warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 6-10 lat (SOLD OUT)

Data: 30.10.2021
Miejsce wydarzenia: Barbara, ul. Świdnicka 8b

fot. Marcin Szczygieł

październik 30, 2021@1:00 pm – 2:15 pm
2021-10-30T13:00:00+02:00
2021-10-30T14:15:00+02:00
Koszty:

Przed nami kolejne spotkanie z „Tekturą i papierem” w  Barbarze!

W ostatnią sobotę października Katarzyna Bury, prowadząca warsztaty, przeprowadzi istny plebiscyt na najładniejsze zestawienia kolorystyczne tego sezonu! Inspiracją dla najmłodszych gości Barbary będą sezonowe zmiany w otoczeniu. Podczas spotkania powstanie jesienna makieta o baaardzo dużym formacie. Zajęcia o godzinie 13:00 adresowane są do dzieci w grupach wiekowych 6–10 lat (13:00–14:15).

Jak będą wyglądały sobotnie zajęcia?

Warsztaty „Tektura i papier” to nie tylko zabawa z farbą, tekturą, czy papierem, to przede wszystkim przyjazna i twórcza przestrzeń wspólnych działań oraz emocje, które towarzyszą całym rodzinom! Uczestnicy i uczestniczki zajęć uczą się współdziałać i pracować w grupie, dzielić pomysłami oraz wzajemnie się inspirować.

Zatem do dzieła!

Kup bilet na artystyczne warsztaty rodzinne

Świat dookoła nas zmienia się bardzo szybko, a zmiany dotarły również do Barbary. Od września, aby wziąć udział w spotkaniu, należy zakupić bilet w cenie 20 zł (wejście dla dziecka i opiekuna). Sprzedaż odbywa się stacjonarnie – czyli w kasie w Barbarze oraz online – TUTAJ.

Spotkania i warsztaty powróciły do Barbary, zapraszamy do sprawdzenia programu kulturalnego tej jesieni!

O cyklu:

W sobotnie przedpołudnia będziemy inspirować się sztuką, działać wielkoformatowo, konstruować z tektury i papieru. W ramach jesiennego semestru stworzymy papierowe abstrakcje, gigantyczne konstrukcje, będziemy animować kształtami i formami oraz wybierzemy się w zimowa podróż do tekturowego miasteczka – to wszystko już od września! Jeśli razem z dziećmi lubicie malować, budować, eksperymentować oraz współtworzyć – to wydarzenie jest dla was.

Prowadząca

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Bury / Tekturowo — psycholog, pedagog, animator kultury. Prowadzi wielkoformatowe zajęcia artystyczne we wrocławskich instytucjach kultury, kolekcjonuje książki obrazkowe > www.tekturowo.wordpress.com.

Terminy nadchodzących warsztatów:

30.10 | Najładniejszy kolor sezonu | sprzedaż biletów od 15.10
11:00 – 11:45 | warsztaty dla dzieci w wieku 4 – 6 lat | kup bilet!
13:00 – 14:15 | warsztaty dla dzieci w wieku 6 – 10 lat | kup bilet!

27.11 | specjaliści od wszystkiego | sprzedaż biletów od 12.11
18.12 | Chcemy więcej śniegu! | sprzedaż biletów od 3.12

Może będziecie zainteresowani również jednym z pozostałych cykli, które odbywają się w Barbarze? Sprawdźcie je TUTAJ