12.09.2020 Sobota

wrzesień 12, 2020@11:00 am – 3:15 pm
2020-09-12T11:00:00+02:00
2020-09-12T15:15:00+02:00

Pędzle w dłoń! Podczas warsztatów w Barbarze powstaną wyjątkowe klocko-układanki z dużych tekturowych pudeł. Pracując w zespołach rodzinnych, uczestnicy namalują na kartonowych kostkach nowe gatunki nieistniejących stworzeń. Prowadząca zajęcia, Kasia Bury, gwarantuje, że będzie twórczo, z rozmachem i dość zabawnie.

Spotkania i warsztaty powróciły do Barbary, zapraszamy do sprawdzenia programu kulturalnego tej jesieni!

W warsztatach mogą wziąć udział dzieci w wieku:

• 4–6 lat (grupa w godzinach 11:00–11:45) / brak miejsc
  • 6-10 lat (grupa w godzinach 14:00–15:15) / brak miejsc

Zapisy na poszczególne warsztaty rozpoczynają się w sobotę poprzedzającą spotkanie o 12:00 na stronie: www.strefakultury.pl/zapisy-barbara. Wstęp bezpłatny.

Z uwagi na aktualne wymogi sanitarne spotkania warsztatowe będą odbywały się przy stolikach z zachowaniem bezpiecznych odległości pomiędzy uczestnikami zajęć. Bardzo prosimy o zaopatrzenie się w środki ochrony osobistej podczas warsztatów, czyli zabranie i noszenie maseczki.

O cyklu:

W sobotnie przedpołudnia będziemy inspirować się sztuką, działać wielkoformatowo, konstruować z tektury i papieru. W ramach jesiennego semestru stworzymy układankę w rozmiarze XXL, sprawdzimy co słychać w przestrzeni kosmicznej i opatentujemy kilka nowych wynalazków. Zerkniemy na świat przez pryzmat odbicia w jesiennych kałużach oraz przygotujemy grudniowe niespodzianki dla dziadków, babć i ulubionych cioć. Jeśli razem z dziećmi lubicie malować, budować, eksperymentować oraz współtworzyć – to wydarzenie jest dla was.

Warsztaty poprowadzi Katarzyna BuryTekturowo — psycholog, pedagog, animator kultury. Prowadzi wielkoformatowe zajęcia artystyczne we wrocławskich instytucjach kultury, kolekcjonuje książki obrazkowe > www.tekturowo.wordpress.com.

Terminy warsztatów:

12.09 | Układanka XXL | brak miejsc
| Kosmiczna podróż | zapisy od 19.09
17.10 | Projekty rzeczy codziennych | zapisy od 10.10
21.11 | Podskoki w kaloszach | zapisy od 14.11
12.12 | Zimowy kadr 3D | zapisy od 5.12

Może będziecie zainteresowani również jednym z pozostałych cykli, które odbywają się w Barbarze? Sprawdźcie je TUTAJ