10.11.2018 Sobota

Listopad 10, 2018@11:00 am – 3:00 pm
2018-11-10T11:00:00+01:00
2018-11-10T15:00:00+01:00

Podczas spotkania warsztatowego zadamy sobie kilka pytań o wczoraj, dziś i jutro. Odpowiedzi na pytania przedstawimy w postaci kolażu z tektury i papieru.

W listopadowe sobotnie przedpołudnie będą towarzyszyły nam pytania o przeszłość, teraźniejszość
i przyszłość. Świat się zmienia, zmieniamy się my, ale przecież niezależnie od wieku każdy wie, kim chciałby być w przyszłości. Będziemy rozmawiać o aktualnych marzeniach oraz bardzo odległych planach. W trakcie spotkania powstaną przestrzenne kolaże z tektury i papieru.

Tektura i papier to cykliczne spotkania rodzinne adresowane połączone z warsztatami. W wyznaczone sobotnie popołudnia Barbara zamienia się w miejsce inspirujące kulturą i sztuką, dające pole do wielkoformatowych działań i konstruowania figur z papieru i tektury. Jeśli lubisz malować, budować, eksperymentować, wzajemnie się inspirować, kooperować oraz współtworzyć, na pewno będziesz się tutaj dobrze bawić.

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Bury (Tekturowo), psycholog, pedagog, animator kultury. Prowadzi wielkoformatowe warsztaty artystyczne we wrocławskich instytucjach kultury, kolekcjonuje książki obrazkowe.  Więcej informacji na temat warsztatów oraz zdjęcia prezentujące ich dotychczasowe efekty znajdują się TUTAJ.

Godziny spotkań:
• o godz. 11.00 zapraszamy dzieci w wieku 4 – 6 lat (spotkania trwają 45 minut);
• o godz. 13.00 zapraszamy dzieci w wieku 6 – 10 lat (czas trwania warsztatów 75 minut).
Spotkania mają formułę warsztatów rodzinnych. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy. Prosimy o przesłanie imienia oraz wieku dziecka na adres: tekturaipapier@strefakultury.pl.

23.08.2019

Sąsiadujemy: Garden party na Kleczkowie

Podwórko między ulicami Siemieńskiego, Kleczkowską, Trzebnicką i Kraszewskiego Zobacz na mapie
24.08.2019