27.02.2020 Czwartek

luty 27, 2020@7:00 pm – 8:30 pm
2020-02-27T19:00:00+01:00
2020-02-27T20:30:00+01:00

Wrocławski skład jazzowych gentlemanów zaprasza na wieczór pełen wysmakowanych aranżacji znanych przebojów. Muzycy zaprezentują wyjątkowe wersje m.in. „Careless Whisper” George’a Michaela, „Killing Me Softly” Roberty Flack, „Shape of My Heart” Stinga, „Every Breath You Take” The Police i wiele innych hitów. W repertuarze znajdą się także autorskie piosenki Tomasza Krajewskiego.

Projekt Gentelmen’s Jazz powstał z potrzeby serca, chęci podzielenia się swoją wizją muzyki, świata i przestrzeni. Jego założycielem jest Tomasz Krajewski, do którego dołączyli nieprzeciętni muzycy: Żenia Betliński, Mateusz Maniak, Andrzej „Szary” Szeremet” i Tomasz Jędrzejewski. Nad perfekcyjnym brzmieniem całości czuwa „Duch” – Maciej Duszyński.

Tomasz Krajewski: aktor, konferansjer, moderator, lektor, wokalista. Urodzony w 1970 r. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, Wydziały Zamiejscowe we Wrocławiu, Wydział Aktorski (1996). Od 1996-1998 aktor Wrocławskiego Teatru Współczesnego, 2001- 2003 – Teatr Nowy Wrocław. Wieloletni współpracownik wielu polskich rozgłośni telewizyjnych i radiowych. Artysta- muzyk. Tworzy materiał na własną, autorską płytę, jednocześnie doskonaląc warsztat. Wieloletnie doświadczenie, niesamowita charyzma i elektryzujący, charakterystyczny głos Tomasza Krajewskiego sprawiają, że potrafi on przyciągnąć tłumy. Dowcipny, elokwentny.

Jego osoba jest gwarancją sukcesu każdego przedsięwzięcia. Prowadzi wiele imprez, za każdym razem spotykając się z ogromną sympatią publiczności. Poprowadzi imprezy prestiżowe, masowe, eventy, pokazy mody, pokazy fryzjerskie, szkolenia, konferencje, gale, bale charytatywne, licytacje, targi. Wieloletni współpracownik Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – prowadzi koncerty na Wrocławskim Rynku, występował na scenie wraz z zespołem z repertuarem piosenek takich wykonawców jak: Ben E. King, Eddy Arnold, Michael Buble, James Blunt, Andrzej Zaucha.