14.02.2019 Czwartek

II miejsca / balkon: 80 zł
Posiadaczom UrbanCard Premium przysługuje 20% zniżki
Miejsce wydarzenia: Impart

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej cenionych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Na polskiej scenie funkcjonuje i odnosi sukcesy od 22 lat.

Płyta „Jestem tu nowa”

Najnowsza płyta w dorobku wokalistki to „Jestem tu nowa” z 2017 roku. Pochodzący z niej utwór „Nie chcę Cię obchodzić” zdobył tytuł przeboju lata 2017 Radia RMF FM i Telewizji Polsat. Oprócz niego płytę promowały piosenki: „Oszukać los”, „Mimochodem” i „Zanim to powiem”. Album uzyskał status złotej płyty.

Dyskografia

Wokalistka ma również w swoim dorobku albumy „Pan i Pani” z 2009 roku i „Życie jest w porządku” z 2012 roku. Obydwa osiągnęły status podwójnie platynowych. Pochodzą z nich piosenki: „Czy ten Pan i Pani”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Zapytaj mnie o to, kochany”, „Biegnij przed siebie”, „W całości ułożysz mnie”, czy nagrodzony Superjedynką za przebój roku 2011 „Wiem, że jesteś tam”.

Jesienią ukaże się platynowa edycja albumu „Jestem tu nowa” z dodatkową płytą „Anna Wyszkoni akustycznie – Live 2018”.

Każdy koncert Anny Wyszkoni to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy zespół doświadczonych muzyków na czele z jednym z najbardziej znanych polskich gitarzystów, Markiem Raduli. Podczas koncertów Artystka wykonuje swoje największe przeboje z ponad 20 lat pracy na scenie.

Posiadaczom karty UrbanCard Premium przysługuje 20% zniżki. Kup bilet.

Tagi: