14.12.2019 Sobota

Data: 14.12.2019
Wstęp: wolny
Miejsce wydarzenia: Barbara, ul. Świdnicka 8B

Za nami drugi rok naborów do organizowanych pod wspólną nazwą, ogólnomiejskich Mikrograntów. Tegoroczne trzy nabory to ponad 100 projektów, które zrealizowane zostały we współpracy z mieszkańcami i mieszkankami Wrocławia, młodymi grupami nieformalnymi i organizacjami pozarządowymi. 14 grudnia zapraszamy do Barbary (ul. Świdnicka 8B), na podsumowanie tego intensywnego roku!

Zaprezentujemy Wam efekty naszych wspólnych działań, podyskutujemy o realizacji lokalnych inicjatyw w naszym mieście oraz weźmiemy udział w warsztatach ewaluacyjnych. Czeka nas wiele rozmów, spotkań i niespodzianek!

Spotkajmy się!

Od godziny 11:00 porozmawiamy m.in. o tym, z kim współpracowaliśmy, jakie projekty wspieraliśmy, w jakich partnerstwach oraz w jakie rejony naszego miasta tym razem udało nam się dotrzeć. Uczestnicy i uczestniczki panelu dyskusyjnego wymienią się także swoimi doświadczeniami, opowiedzą o sukcesach i doświadczeniach oraz dobrych praktykach jakie zostały przez nich wykorzystane. Zaprezentujemy Wam też materiały powstałe w ramach tegorocznych działań. Zaplanowaliśmy także warsztaty ewaluacyjne, które poprowadzą zespoły Strefa Kultury Wrocław i Fundacja Umbrella – zajęcia będą świetną okazją, by odświeżyć lub poszerzyć swoją wiedzę z zakresu realizacji lokalnych projektów.

Spotkanie skierowane jest nie tylko do osób, które realizują lub realizowały z nami projekty. Zapraszamy również lokalne media, osiedlowe inicjatywy, organizacje i wszystkich zainteresowanych. Obok sporej porcji wiedzy i znajomości gwarantujemy też sympatyczną świąteczną atmosferę i stoły pełne rozmaitych smakołyków!

Program spotkania

11:00–11.45 | Podsumowanie wszystkich trzech ścieżek Mikrograntów
12:00–13.15 | Panel dyskusyjny. Rozmowa o tegorocznych doświadczeniach w Mikrograntowym gronie – koordynujących trzy ścieżki oraz tych którzy swoje projekty w ich ramach prowadzili
13:30–14.30 | Warsztaty ewaluacyjne dla realizatorów i realizatorek wszystkich trzech ścieżek

Do zobaczenia w Barbarze!

Aktualności związane z programem znajdziecie na:
www.wroclaw.pl/Mikrogranty
www.facebook.com/Mikrogranty