Login

Register

Login

Register

Informacje o zakupie biletów oraz regulamin - ROZWIŃ

Kasy biletowe

Uprzejmie informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację kasy biletowe i infopunkt w Barbarze ( ul. Świdnicka 8 b) oraz Imparcie ( ul. Mazowiecka 17 ) są tymczasowo zamknięte. Po ich ponownym otwarciu zwrotu biletów będzie można dokonać osobiście.

Szczegóły na temat zwrotu biletów na poszczególne wydarzenia dostępne są tutaj

W kasie można dokonywać płatności kartą oraz gotówką.

Posiadacze karty miejskiej Urbancard z aktywnym statusem Premium mają prawo do zakupu biletów na wybrane Wydarzenia kulturalne w Imparcie z 20% zniżką, których organizatorem jest Strefa Kultury Wrocław, za wyjątkiem Wydarzeń gościnnych. Zniżki dostępne wyłącznie w kasach organizatora. Regulamin korzystania ze zniżek znajduje się na stronie: http://www.wroclaw.pl/urbancard-premium/.

Po wcześniejszym ustaleniu z kasą biletową przelewów można dokonywać na konto: Strefa Kultury Wrocław, ul. Świdnicka 8B, 50-067 Wrocław, numer konta: 06 1020 5226 0000 6802 0526 9297. W tytule przelewu prosimy o podanie nazwiska, na które była dokonana rezerwacja oraz tytułu danego wydarzenia. 

Regulamin zakupu biletów online tutaj. Bilety w sprzedaży internetowej: strefakultury.pl, www.eventim.pl. Bilety są dostępne również w salonach Empik i Media Markt w całej Polsce.

Płatności internetowe obsługuje firma DOTPAY S.A. ul. Wielicka 72, 30-552 Kraków.

UWAGA! Bilety nie podlegają wymianie ani zwrotowi. Jedynie w przypadku odwołanych imprez dokonywany jest zwrot środków za zakupione bilety. Prosimy o odbieranie z kasy zarezerwowanych biletów w wyznaczonym terminie. Po tym terminie rezerwacje tracą ważność. Uprzejmie przypominamy, że po rozpoczęciu imprezy nie można wchodzić na widownię. Spóźnionym widzom Impart nie zwraca należności za bilety. Prosimy widzów, którzy posiadają osobiste urządzenia elektroniczne o wyłączenie ich na czas imprezy.

Wrzesień 2020
Październik 2020
Listopad 2020
Grudzień 2020
Lipiec 2021
p:27504