14.12.2018 Piątek

Data: 14.12.2018
Wstęp: wolny
Miejsce wydarzenia: PrzedPokój H 13, ul.Hercena 13

„Kroniki sklepowe Trójkąta, czyli mikroreportaże dźwiękowe z małych sklepów i zakładów rzemieślniczych na Przedmieściu Oławskim”, zbierane były przez kilka listopadowych i grudniowych tygodni przez uczniów lokalnych szkół podstawowych. Dzięki pracy ze specjalistami, warsztatom w studiu radiowym, wizytom oraz rozmowom z wieloletnimi właścicielami lokali, możemy zaprezentować Wam niezwykłe historie nietypowych pasjonatów z Przedmieścia!

Zapraszamy Was do wspólnego odsłuchu ich wspomnień o osiedlu, poznania naszych lokalnych bohaterów i porozmawiania z nimi. Na spotkaniu 14 grudnia o godzinie 16.00 w PrzedPokoju H13 (ul. Hercena 13) zaprezentujemy również współtworzoną z Natalią Jerzak, mapkę Przedmieścia Oławskiego, na której znajdziecie mniej znane osiedlowe miejsca.

Szczegółów szukajcie na naszym wspólnym wydarzeniu na FB.