21.07.2018 Sobota

Mikrogranty: Księże w pełni – piknik sąsiedzki: wymiana garażowa, kuchnia sąsiedzka

Data: 21.07.2018
Wstęp: wolny
Miejsce wydarzenia: Księże Małe, trawiasty teren przy Przedszkolu nr 57 (ul. Chorzowska)

21 lipca o godzinie 11:00 zaczynamy projekt „Księże w pełni – piknik sąsiedzki: wymiana garażowa, kuchnia sąsiedzka oraz wybory najpiękniejszego kundla na osiedlu”.  Pomysł grupy „Zgaga” na integrację sąsiedzką mieszkańców wrocławskiego Księża Małego. W sobotnie popołudnia w lipcu i sierpniu spotkamy się na terenie zielonym przy przedszkolu nr 57 (ul. Chorzowska), miejscu ogólnodostępnym i dobrze znanym mieszkańcom Księża. Działania rozpoczniemy bezgotówkową wymianą garażową, w trakcie której będzie można oddać lub wymienić wszelkie niepotrzebne nam już rzeczy, a później przy wspólnym stole i przekąskach przyniesionych przez sąsiadów porozmawiamy o życiu osiedla i o wszystkim innym.

- 11:00 - 15:00 | Wymiana garażowo-piwniczna

Masz w domu, garażu, na strychu lub w pawlaczu niepotrzebne rzeczy? Takie, które chcesz wymienić? Albo takie, których chcesz się pozbyć? Przyjdź na wymianę garażową i daj nieużywanym przedmiotom drugie życie. Może Twój sąsiad akurat szuka takiej pięknej lampy, a Twoja sąsiadka chętnie wzięłaby resztkę farby, której już nie użyjesz. Spotkajmy się w rodzinnej atmosferze na osiedlowej wymiance.

- 14:00 - 16:00 | Kuchnia sąsiedzka

Przynieś swoje ulubione dania na szwedzki stół, by w piknikowych okolicznościach zjeść wspólny posiłek. Kuchnia sąsiedzka to okazja, by w miłym towarzystwie porozmawiać o życiu osiedla i o wszystkim innym. Można plotkować.

Spotkania odbywać się będą na terenie zielonym przy Przedszkolu nr 57 (ul. Chorzowska).

Więcej informacji: https://www.facebook.com/ksiezewpelni/