9.12.2018 Niedziela

Data: 9.12.2018
Wstęp: wolny
Miejsce wydarzenia: Stowarzyszenie Żółty Parasol, ul. Prusa 37-39

„Historyczny spacer fotograficzny – Ołbin oczami artysty” na finiszu!  Pomysłodawczyni projektu, Michalina Naraniecka, jest fotografką i chciałaby swoimi umiejętnościami i widzą podzielić się z innymi. W swoich działaniach chce zaprosić chętnych do spacerowania po Ołbinie i poznawania historii jego architektonicznych „perełek”!

Po kilku tygodniach warsztatów, które możecie podejrzeć tutaj, ruszamy na dwa spacery, podczas których omówimy historie obiektów architektonicznych Ołbina oraz zrobimy im wspólnie zdjęcia.

Spotykamy się 8 i 9 grudnia o 10.00 przy wejściu do dobrze Wam znanego Stowarzyszenia Żółty Parasol.

Ruszymy w osiedle by:
- poznać historię budynków,

- pod okiem i przy pomocy fotografów, wybrać najciekawsze obiekty osiedla i wykonać zdjęcia podczas spaceru, bez względu na sprzęt jakim dysponujecie,

- wrócić do Żółtego Parasola, żeby zająć się obróbką zdjęć.

Zapisać możecie się do 7 grudnia pod adresem mailowym: kelpiesphotography@gmail.com

Zdjęcia wykonywane przez uczestników/czki na Ołbinie będą miały szansę pojawienia się na wystawie podsumowującej projekt, na którą zapraszamy Was już dzisiaj! 15 grudnia o 18.00 w Żółtym Parasolu na ul. Prusa 37-39.

Więcej informacji znajdziecie na evencie na FB.

12.05.2024

Ladies first: Yumi Ito & Szymon Mika