Login

Register

Login

Register

Druki na Krzykach!

Pomysł Zuzy Tokarskiej na przetwarzanie i danie drugiego życia tekstyliom, które z jakiś powodów nie są już przez nas wykorzystywane. Ulubiony tiszert trafił na dno szafy z powodu niewielkiej plamy, świetne dżinsy leżą na dnie szuflady ze względu na małe rozdarcie - szkoda ich marnować, warto pomyśleć jak je zreperować. Projekt Druki na Krzykach zakłada serię działań skupionych wokół odnawiania, reperowania i przywracania do życia porzuconych elementów garderoby. 

Pierwszym z nich jest akcja "Ciuch na druk" czyli pomysł na odświeżenie znoszonych, trochę nudnych lub czymś poplamionych koszulek, bluz czy ulubionych dżinsów. Przetworzeniem, odnowieniem, nadaniem drugiego życia zniszczonym tekstyliom zajmie się Zuza i jej mama Magdalena, które spróbują naprawić zebrane rzeczy naszywając i nadrukowując na odzież ilustracje związane z dawną dzielnicą Krzyki. 
A jeśli pozbyliście/pozbyłyście się już zniszczonej odzieży, ale dalej zalegają Wam ubrania w szafach - możecie przekazać nam też np. bawełniany tiszert lub koszulę na krzycki nadruk, który potem do Was trafi w specjalnej paczce! Piszcie do nas maila na: drukinakrzykach@gmail.com, a my odbierzemy od Was ciuch do naprawy lub zadruku.  AKCJA TRWA DO 2 GRUDNIA

 

Informacje o kolejnych działaniach już wkrótce!

 

Projekt realizowany w ramach Edycji 24. Programu Mikrograntyp:33514