17.05.2020 Niedziela

2020-05-17T11:00:00+02:00
2020-05-17T11:45:00+02:00

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że spektakl „Jaś i Małgosia” zaplanowany na 17 maja zostaje odwołany. Prosimy o zapoznanie się z informacją dotyczącą zwrotu biletów.

Uprzejmie informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację kasy biletowe i infopunkt w Barbarze ( ul. Świdnicka 8 b) oraz Imparcie ( ul. Mazowiecka 17 ) są tymczasowo zamknięte. Po ich ponownym otwarciu zwrotu biletów będzie można dokonać osobiście.

– bilety zakupione on-line poprzez stronę www.strefakultury.pl  – prosimy o wysłanie maila na adres: bow@strefakultury.pl w tytule wpisując „zwrot biletów”, a w treści podając: imię i nazwisko kupującego, nazwę wydarzenia i numer ID transakcji;

– bilety zakupione on-line poprzez stronę www.eventim.pl – otrzymacie Państwo informację o wszelkich zmianach terminów poszczególnych wydarzeń lub zasadach zwrotu biletów bezpośrednio od serwisu Eventim;

– bilety zakupione stacjonarnie w kasie Impartu i Barbary kartą lub gotówką – umożliwiamy Państwu zwrot w trybie on-line. Na adres bow@strefakultury.pl prosimy o wysłanie:

stosownego formularza (do pobrania tutaj)
wyraźnego zdjęcia biletów
paragonu w formacie PDF lub JPG.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Klasyczna bajka na podstawie wierszowanego tekstu Jana Brzechwy podana w ciepły, lekki, dowcipny, a miejscami nowatorski sposób. Spektakl grany jest w planie żywym i lalkowym, okraszony wpadającymi w ucho piosenkami. Dodatkowym walorem jest interakcja z widzami.

Reżyseria: zbiorowa
Muzyka: Michał Łacny
Scenografia i lalki: Andrzej Polakowski
Występują: Ewa Gałat, Anna Maria Guzik, Marcin Truszczyński

Wiek: 4-8 lat.
Przedstawienie trwa 40 minut.