7.11.2019 Czwartek

Mikrogranty: „Rozwijamy żagle” – warsztaty chustonoszenia

Data: 7.11.2019
Wstęp: wolny
Cena biletu: Na warsztaty obowiązują zapisy
Miejsce wydarzenia: Klub Mieszkańca, ul. Kolumba 9

listopad 7, 2019@11:00 am – 1:00 pm
2019-11-07T11:00:00+01:00
2019-11-07T13:00:00+01:00

Kolejne spotkanie projektu grupy „Mama Tata Olimpia Port”, która tym razem przygotowała coś specjalnego dla rodziców najmłodszych dzieci! 6 listopada zapraszamy do Klubu Kolumba na podwójne warsztaty chustonoszenia.

Zajęcia skierowane są do rodziców najmłodszych dzieci, zarówno tych, którym zależy na budowaniu bliskości jak i tych, którzy potrzebują „uwolnić ręce”.

Uczestnicy i uczestnicy spotkania nabędą niezbędną do prawidłowego chustonoszenia wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne. Dwie sesje warsztatów, każda z innym wiązaniem, poprowadzi doświadczona doradczyni Kasia Rengifo Diaz.

Warsztaty chustonoszenia „kieszonka” dla rodziców z niemowlakami 7.11 | 10:00-11:30. Zapisy: TUTAJ
Warsztaty chustonoszenia „kangurek” dla rodziców z niemowlakami 7.11 | 11:30 -13:00. Zapisy: TUTAJ

Liczba miejsc na każdy warsztat: 5
Czas trwania: 1,5 godziny
Wiek dzieci: niemowlęta

„Rozwijamy żagle”

To cykl otwartych spotkań i warsztatów na Swojczycach, który przeznaczony jest dla rodzin oraz dzieci w różnym wieku z okolicy. Szczegółowe opisy każdego ze spotkań oraz zapisy na poszczególne warsztaty i spotkania dostępne są przez formularze rejestracyjne: TUTAJ

Projekt realizowany jest we współpracy z Mikrograntami.
Partner: Archicom

Więcej informacji o inicjatywach współorganizowanych w ramach Mikrograntów: www.facebook.com/mikrogranty i www.strefakultury.pl/Mikrogranty

Szczegóły projektu „Rozwijamy żagle” TUTAJ