17.05.2020 Niedziela

„Modna niedziela” – warsztaty rodzinne online

Data: 17.05.2020
Wstęp: wolny
Miejsce wydarzenia: Pracownia Komuny Paryskiej 45, ul. Komuny Paryskiej 45

fot Wojciech Chrubasik

Rodzinne warsztaty w Pracowni Komuny Paryskiej 45 w maju kontynuowane są w sieci. 17 maja zapraszamy dzieci i ich opiekunów do wspólnego odkrywania niezwykłego świata sztuki i mody online. Tym razem będziemy inspirować się dziełem Wandy Gołkowskiej „Kolekcja – katalog”.

W ramach warsztatów uczestnicy otrzymają przygotowane zestawy materiałów oraz wezmą udział w spotkaniu w sieci. Uczestnicy zobowiązani są do przesłania zdjęcia wykonanej chusty. Zestawy będzie można odebrać 12.05 (wtorek) w godzinach od 16:00 do 18:00 w Pracowni Komuny Paryskiej 45, bądź zostaną dostarczone na wskazany przy zgłoszeniu adres. Ilość miejsc ograniczona! Obowiązują zapisy: pracownia@strefakultury.pl

Praca Wandy Gołkowskiej udostępniona jest dzięki uprzejmości partnera cyklu – Muzeum Współczesnego Wrocław.

Zajęcia skierowane są do dzieci od 5 roku życia.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy: pracownia@strefakultury.pl

Zapraszamy serdecznie sąsiadów, przyjaciół Pracowni oraz rodziny z dziećmi z dalszych zakątków Wrocławia do poznawania dzieł sztuki przez pryzmat mody.

Działanie jest częścią projektu „Trójkąt? W modzie” autorstwa Natalii Gołubowskiej – Otwarty Zakład Artystyczny.

Więcej o Pracowni Komuny Paryskiej 45: TUTAJ