19.04.2020 Niedziela

„Modna niedziela” – warsztaty rodzinne online

Data: 19.04.2020
Wstęp: wolny
Miejsce wydarzenia: Pracownia Komuny Paryskiej 45, ul. Komuny Paryskiej 45

fot Wojciech Chrubasik

Rodzinne warsztaty w Pracowni Komuny Paryskiej 45 przenoszą się do sieci! 19 kwietnia zapraszamy dzieci i ich opiekunów do wspólnego odkrywania niezwykłego świata sztuki i mody online. Tym razem na spotkaniu inspirować będziemy się dziełem Zbigniewa Gostomskiego „Rysunek linii łamanej zmierzającej ku nieskończoności”.

Uczestnicy warsztatów zastanawiać się będą, czy wzór widniejący na pracy artysty ma w sobie coś z trójkąta. Wykorzystując dobrze znaną figurę stworzą własne projekty tkanin. Do czego wykorzystają je później? O tym przekonają się na zajęciach! Praca Zbigniewa Gostomskiego udostępniona jest dzięki uprzejmości partnera cyklu – Muzeum Współczesnego Wrocław.

Zajęcia skierowane są do dzieci od 5 roku życia.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy: pracownia@strefakultury.pl

Zapisani uczestnicy otrzymają link do strony, na której odbędą się warsztaty online.

Działanie jest częścią projektu „Trójkąt? W modzie” autorstwa Natalii Gołubowskiej – Otwarty Zakład Artystyczny.

Więcej o Pracowni Komuny Paryskiej 45: TUTAJ