25.09.2019 Środa

Co się dzieje w Mikrograntach? Z początkiem jesieni kończymy plenerowe działania.

Z początkiem jesieni wychodzimy z pleneru do wnętrz – bibliotek, świetlic, CALi i innych miejsc. Przygotowujemy się do październikowych finałów projektów i na wyniki ostatniej w tym roku edycji!

Koniec września to czas na naszą ostatnią lotniczą wycieczkę na Psim Polu w ramach inicjatywy Latawiec Psiego Pola. 28 września przygotowaliśmy dla Was odlotowy spacer! O 11.00 wybierzemy się na wycieczkę do Lotniczych Zakładów Naukowych przy ul. Kiełczowskiej 43, by poznać przemysł samolotowy od kuchni.

Na wydarzenie obowiązują zapisy pod mailem: latawiecpsiegopola@gmail.com.

___________

Przed nami ostatnie spotkanie z osiedlowym graniem i śpiewaniem na Szczepinie. Na niedzielny Jam Szczepin zapraszamy wraz z reprezentacją grupy Serce Szczepina! Tradycyjnie zaczniemy od profesjonalnej, wokalnej rozgrzewki, by potem wspólnie wykonać popularne piosenki. Wszystkie instrumenty i głosy mile widziane! Do zobaczenia na Skwerze św. Damiana de Veuster o 18:00, w niedzielę 29.09!

__________

Równie mocno polecamy Wam w tym tygodniu ostatnią już okazję na wycieczkę na Przedmieście Oławskie. FOTOiGRAFIKA to interdyscyplinarny cykl wydarzeń, podczas których mieliście okazję wyszkolić lub poprawić swoje umiejętności  artystyczne i lepiej poznać tajemnice Trójkąta. W poniedziałek, środę i czwartek, czyli 30 września, 2 i 3 października czekamy na Was przed Szkołą Podstawową nr 2 i w PrzePokoju przy ul. Hercena 13. W tym tygodniu przejdziemy się szlakiem medycyny na Trójkącie, na fotograficznym warsztacie dowiemy się o chwytaniu detali, a na warsztacie graficznym poznamy druk dtrukturalny. Opisu spaceru i warsztatów szukajcie TUTAJ.

Zapisujcie się pod mailem lub telefonem: e.kozlowska_79@tlen.pl i 694 355 929.

Do zobaczenia w mieście!

Więcej informacji o inicjatywach współorganizowanych w ramach Mikrograntów: www.facebook.com/mikrogranty i www.strefakultury.pl/mikrogranty