10.02.2022 Czwartek

Kury przejmują Impart! Spektakl „Kurnik Kultury” w cyklu IMPART DZIECIOM

Z cyklu IMPART DZIECIOM: 6 marca o godz. 12:00 na scenie w galerii Impartu odbędzie się spektakl „Kurnik Kultury” Teatru Lalka w Trasie!

fot. Agnieszka Hryniewicz

„Kurnik Kultury” jest opowieścią, w której afirmowane są takie wartości jak odwaga, miłość, przyjaźń i  szczęście. Jest to opowieść o tym, że trzeba sięgnąć daleko w głąb siebie, żeby odnaleźć szczęście oraz o tym, że nie zawsze marzenia spełniają się tak jak byśmy chcieli. Spektakl ma cechy przedstawienia edukacyjnego, w którym dzieci uczą się, że „oaza szczęścia i spokoju” często kryje się tuż za rogiem.  A o tym wszystkim opowiedzą Nam podczas swojej kurnikowej podróży dwie Kury: Pani Kura i Pan Kura. Zapraszamy!

Spektakl swoją oficjalną premierę miał we wrześniu 2017 roku podczas V Międzynarodowego Festiwalu Teatrów dla Dzieci DZIECINADA we Wrocławiu.

BILETY znajdziesz TUTAJ!

Scenariusz: Kamil Lachowski

Reżyseria: Anna Olechnowicz-Lachowska i Kamil Lachowski

Muzyka: Kamil Lachowski

Scenografia i lalki: Anna Olechnowicz-Lachowska i Kamil Lachowski

Aktorzy: Anna Olechnowicz-Lachowska i Kamil Lachowski – absolwenci Wydziału Lalkarskiego PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Filia we Wrocławiu. Aktorzy „Teatru Klinika Lalek”.

Teatr Lalka w Trasie to dwójka młodych zawodowych lalkarzy z powołania i pasji, absolwentów Wydziału Lalkarskiego PWST we Wrocławiu.  „Kurnik Kultury” jest ich autorskim spektaklem –  aktorzy odpowiadają zarówno za tekst i  muzykę, jak i scenografię oraz wykonanie lalek.

06.03 | 12:00

Czas trwania: 55 min