Login

Register

Login

Register

30.03.2018 Piątek

Nabór Dodatkowy do Wrocławskiego Programu Wydawniczego

Rozpoczynamy Nabór Dodatkowy do Wrocławskiego Programu Wydawniczego na 2018 rok. Zapraszamy do udziału wydawnictwa i organizacje pozarządowe wydające książki i publikacje związane z Wrocławiem i Dolnym Śląskiem.

fot. M. Jędrzejczak

fot. M. Brumirska-Zielińska

Zapraszamy wydawców planujących wydanie publikacji związanych z Wrocławiem do udziału we Wrocławskim Programie Wydawniczym. Program ma na celu finansowe wspieranie wydawnictw i organizacji pozarządowych w publikowaniu książek i czasopism. Najważniejszym wymogiem dla składanych projektów jest ich powiązanie z Wrocławiem i Dolnym Śląskiem – przez tematykę lub autorów.

Strefa Kultury Wrocław, wnosząc wkład finansowy w produkcję projektów wybranych przez Komisję Konkursową, stanie się ich współwydawcą. Książki i czasopisma wydane w ramach Programu będą dostępne w naszym sklepie internetowym oraz w infopunkcie w Barbarze.

Wnioski do Wrocławskiego Programu Wydawniczego można składać od 3 kwietnia 2018 do 27 kwietnia 2018. Dokumenty będą przyjmowane w sekretariacie Strefy Kultury Wrocław, ul. Ruska 46b lok. 203, 50-079 Wrocław, w godzinach 9:00-15:00. Decyduje data wpływu wniosku do sekretariatu.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Naboru do Wrocławskiego Programu Wydawniczego. Regulamin oraz formularze wniosków można pobrać ze strony Wrocławskiego Programu Wydawniczego, zakładka Dokumenty.

Dotychczas w ramach Wrocławskiego Programu Wydawniczego ukazało się 17 książek oraz 19 numerów czasopism.
Informacji o Wrocławskim Programie Wydawniczym udziela jego koordynatorka – Magda Brumirska-Zielińska pod adresem magda.brumirska@strefakultury.pl.

Tagi:

Literatura

- Czytaj także

Popularne wydarzenia

Zobacz więcej
28.02.2020

Peter J. Birch – koncert

Pracownia Komuny Paryskiej 45, ul. Komuny Paryskiej 45 Zobacz na mapie
20.03.2020

Wrocławski Kongres Kultury 2020

Centrum Sztuk Performatywnych Piekarnia, ul. Księcia Witolda 62-67
Zobacz na mapie
p:8860