5.11.2020 Czwartek

Zmieniamy plany, ale nie rezygnujemy ze wspólnych działań!

Zdecydowanie nie jest to nasza wymarzona złota polska jesień… Ale nie rezygnujemy ze wspólnych aktywności!

Wczorajsza decyzja premiera o zamknięciu instytucji kultury sprawia, że musimy zmienić część naszych planów na jesienne działania w ścieżce Mikrograntów dla osób fizycznych i grup nieformalnych.

Od soboty musimy więc zawiesić wszystkie zaplanowane "na żywo" spotkania i wydarzenia. ALE zaczynamy właśnie spotkania i rozmowy z realizatorkami i realizatorami mikrograntowych projektów, z którymi poszukamy innych możliwości wspólnego działania. Na większości wydarzeń, mamy nadzieję, spotkamy się już wkrótce, więc obserwujcie nas uważnie!

Wciąż możecie dołączyć też do już zaplanowanych projektów online. Na dobry początek działań w sieci mamy dla Was muzyczne propozycje. W weekend inaugurujemy drugą odsłonę "Muzycznej Jesieni na Księżu" - w niedzielne przedpołudnie spotkamy się na osiedlowym muzycznym targu. Jeśli więc chcielibyście zdobyć do Waszej domowej kolekcji nowe płyty, kasety, sprzęt audio, filmy, książki lub inne okołomuzyczne gadżety, to o 11:30 podłączcie się do księżańskiego zooma. To nie wszystkie atrakcje zaplanowane w projekcie. O szczegółach przeczytacie TUTAJ.

Na początku listopada wracamy do odkrywania tradycyjnych pieśni podczas drugiej odsłony projektu Pieśni uzdrawiające Wrocław. Na ośmiu spotkaniach z chórem Nana poznacie pieśni m.in. z Gruzji, Ukrainy i Polski – autorki projektu wybrały te, które regenerują, odżywiają i pozwalają wyśpiewać duszę. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich chętnych, bez względu na doświadczenie. Tym razem spotkania są podzielone na warsztaty wokalne dla dorosłych i młodzieży oraz osobne dla rodzin z dziećmi w każdym wieku. Pierwsze spotkanie już 9 listopada!

To nie koniec zmian i nowych projektów, które szykujemy na listopad. Koniecznie sprawdzajcie nasz profil na Facebooku, gdzie znajdziecie najświeższe informacje o nadchodzących wydarzeniach.

Jeśli chcecie też powspominać projekty, w których dotychczas udało Wam się wziąć udział, to ciągle zachęcamy Was do wypełnienia naszej ankiety, którą znajdziecie TUTAJ

Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia… na razie w sieci. W mieście też na pewno wkrótce się spotkamy!