Login

Register

Login

Register

16.02.2021 Wtorek

Praktycy Kultury startują z newsletterem grantowym!

Pracujecie w organizacji pozarządowej, działacie indywidualnie, w niezależnej grupie lub pracujecie w instytucji kultury? Szukacie informacji o możliwości dofinansowania waszych działań? To dobrze się składa! W tym miesiącu ruszamy z nowym elementem programu Praktycy Kultury – comiesięcznym newsletterem grantowym!

Jednym z głównych celów programu Praktycy Kultury jest wsparcie rozwoju naszego sektora  – zarówno instytucji, podmiotów sektora pozarządowego, jak i osób działających niezależnie. W ramach naszych działań szkolimy, sieciujemy, inspirujemy i omawiamy trendy dotyczące realizacji działań i projektów w obszarze szeroko rozumianej kultury i edukacji z nią związanej. Grupa naszych odbiorców stale rośnie, a kolejne osoby zwracają się do nas z rekomendacjami dotyczącymi działań, które powinny stać się częścią naszego programu.

Dlatego też uruchamiamy zapisy do naszej bazy newsletterowej! Jeśli chcecie co miesiąc dostawać od nas bezpłatną listę programów, które umożliwiają aplikowanie o dofinansowanie Waszych działań wystarczy, że wypełnicie formularz online. Jeśli znacie kogoś, kto swoją przygodę z fundraisingiem i pisaniem wniosków dopiero rozpoczyna to dajcie mu/jej znać o naszej newsletterowej inicjatywie – w pandemii powinniśmy solidarnie się wspierać! Pierwszy newsletter planujemy wysłać w ostatnim tygodniu lutego – znajdziecie w nim informacje o zarówno o programach, których termin kończy się w marcu, jak i działaniach całorocznych.

Zapisz się do newslettera grantowego TUTAJ

Luty to idealny moment na weryfikację tegorocznych planów budżetowych. Większość z nas jest już po okresie urlopów, za nami intensywna jesień z pisaniem wniosków do Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, czas więc rozejrzeć się za alternatywą dla dobrze znanych nam programów operacyjnych. Dobrze wiemy, że research źródeł finansowania jest czasochłonny i wymaga dużego zaangażowania, postanowiliśmy więc przeanalizować dostępne programy grantowe i wybrać dla Was te, które wiążą się bezpośrednio z sektorem kultury.

Bez względu na to czy jesteście dużą i zasobną instytucją kultury, małym NGO’sem działającym lokalnie czy kolektywem działającym oddolnie – każde z Was znajdzie coś dla siebie!

Więcej informacji o Praktykach Kultury TUTAJ

- Czytaj także

p:36390