27.11.2023 Poniedziałek

Uchwyć magiczną atmosferę świąt z Alicją Janosz i jej muzyką

Strefa Kultury Wrocław i cykl IMPART DZIECIOM zapraszają 6 grudnia na mikołajkowy koncert Alicji Janosz, który odbędzie się w Impart Centrum przy ulicy Piłsudskiego 19. Podczas tego familijnego spotkania będzie można usłyszeć zarówno tradycyjne polskie kolędy, światowe przeboje oraz autorskie piosenki ze świątecznej EPki artystki.

fot. mat. prasowe

fot. mat. prasowe

Koniec roku to okres pełen radiowych melodii, które przenoszą słuchaczy w magiczny czas świąt. Wielu artystów w swojej dyskografii posiada utwory skomponowane w tym niepowtarzalnym klimacie, które cyklicznie wracają na listy przebojów. Alicja Janosz z mężem, zainspirowani tym faktem także postanowili podzielić się swoimi autorskimi kompozycjami – Co roku z początkiem grudnia ja albo Bartek mówiliśmy „Szkoda, że nie nagraliśmy czegoś fajnego na Święta”. W tym roku nam się uda tego uniknąć, bo mamy dla Was EPkę „#IDĄŚWIĘTA”! A na niej pięć piosenek, które mamy nadzieję, że wprowadzą Was w cudowny świąteczny nastrój i pozostaną z Wami na kolejne lata! Bo to przecież produkt wielosezonowy, czyż nie? – mówi Alicja, znakomita wokalistka, znana szerszej publiczności ze zwycięstwa w pierwszym telewizyjnym talent-show pt. „Idol”. Na płycie znalazły się takie utwory jak „DING DONG”, „LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA”, czy „NIECH KOLĘDA”.

Alicja Janosz powtarza, że kocha pisać, komponować i śpiewać. Na scenie zadebiutowała jako 8-letnia dziewczynka. Mając 15 lat, wygrała „Szansę na Sukces”, a w wieku 17 lat – pierwszy polski talent-show pt. „Idol”. Niedługo potem ukazała się jej debiutancka płyta „Ala Janosz”. Po kilku latach, podczas których skoncentrowała się na studiach, wydała dwa solowe albumy „Vintage” i „Retronowa” oraz dwa krążki z zespołem HooDoo Band, z którym zagrała mnóstwo koncertów. Wspólne zdobyli status Złotej Płyty i nominację do nagrody Fryderyka. W 2014 roku przyszedł na świat syn artystki – Tymek, a jego obecność przyniosła mnóstwo wyzwań, przestrzeń do rozwoju oraz wachlarz nowych możliwości. Od prawie 3 lat Alicja pracuje z dziećmi w Wolnej Szkole i prowadzi warsztaty wokalne dla maluszków i dla młodzieży. Dzięki pracy z nimi powstał wyjątkowy projekt „ALICJA JANOSZ DZIECIOM”.

Niedawno ukazała się płyta dla dzieci, a piosenki z niej gramy na koncertach na żywo z moim fantastycznym zespołem! Jest to nasz rodzinny projekt, bo producentem krążka i współautorem większości piosenek jest mój mąż – Bartek Niebielecki, a Tymek wziął udział w nagraniach, które dzięki niemu i jego przyjaciołom mogliśmy z powodzeniem „testować na dzieciach” – dodaje artystka.

Zespół wystąpi w składzie: Alicja Janosz – wokal, Łukasz Damrych – klawisze, Kamil Pełka – bass, Bartosz Niebielecki – perkusja, Andrzej Kwiatkowski – dźwięk.

IMPART DZIECIOM to zainicjowany w 2021 cykl wyjątkowych wydarzeń familijnych, który swoje korzenie budował na scenie przy ul. Mazowieckiej 17. W 2023 roku przyszła pora na rozwój. Na wydarzenia zapraszamy do Impart Centrum przy ul. Piłsudskiego 19, czyli nowej przestrzeni Strefy Kultury Wrocław. W repertuarze znajdują się koncerty dla małych i dużych, ale także spektakle, których nie da się zobaczyć w komercyjnych teatrach, prezentujących wysokie walory artystyczne i edukacyjne. Repertuar cyklu tworzą przedstawienia wybranych zespołów teatralnych i muzycznych z całej Polski.

Bilety na wydarzenie są dostępne: TUTAJ

 

Alicja Janosz i IMPART DZIECIOM – koncert

6 grudnia | godz. 18:00

Impart Centrum, ul. Piłsudskiego 19

Cena biletów: 50 zł (normalny), 40 zł (ulgowy)

Wiek dzieci: koncert familijny

Czas trwania koncertu: około 60 min.

 

Tagi:

Muzyka

- Czytaj także

Polecamy

Zobacz więcej