21.10.2020 Środa

Wypełnij ankietę i razem weźmy miasto w nasze ręce!

Za nami kilkadziesiąt wydarzeń, które mimo trudności i pandemicznych obostrzeń udało nam się współorganizować w tym roku w całym mieście. Zwykle szczegółowo opowiadamy wam o wszystkich inicjatywach oraz ich realizatorach i realizatorkach. Dziś mamy zamiar odwrócić nieco te role i tym razem chcemy poprosić Was o kilka słów o sobie i wrażeniach z uczestniczenia w mikrograntowych projektach! Jak to zrobić?

Przygotowaliśmy dla was specjalną Mikroankietę, dzięki której chcemy lepiej poznać Was, Wasze opinie o zrealizowanych w tym roku działaniach, a także oczekiwania na przyszłość.

Jeśli braliście w tym roku udział w jednym lub kilku wydarzeniach współorganizowanych przez Mikrogranty – warsztatach, spacerach, seansach filmowych czy też innych aktywnościach – i chcecie nam pomóc jeszcze lepiej przygotowywać się na kolejne oddolne inicjatywy dla mieszkańców i mieszkanek Wrocławia, to zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety!

Ankieta dostępna jest TUTAJ

Wypełnienie formularza nie powinno zająć Wam więcej niż 9 minut. Ankieta jest anonimowa, a jej zbiorcze wyniki wykorzystamy przy szykowaniu kolejnych działań w naszym mieście. Pomogą nam też lepiej poznać Was, czyli uczestników i uczestniczki naszych wydarzeń.

Dziękujemy za Wasz czas i do zobaczenia w mieście!

Więcej o naszym programie znajdziecie tu:
www.wroclaw.pl/mikrogranty
www.strefakultury.pl/mikrogranty