7.06.2021 Poniedziałek

Zamelduj się w Recepcji – darmowy coworking i wystawa

Kawa i wspólna praca pod neonami? Jasne, że tak! Serce najjaśniejszego podwórka we Wrocławiu – Klubokawiarnia Recepcja, wraca do dziennych godzin otwarcia! Rozsiądźcie się w darmowej przestrzeni coworkingowej i zobaczcie wystawę Pani Tomaszewskiej, która zdobi ściany Recepcji!

Plakat strefy coworkingu w Recepcji

fot. Marcin Szczygieł

Od samego początku swojej działalności Klubokawiarnia Recepcja była miejscem spotkań osób z wrocławskiego środowiska artystycznego. Zarówno po zachodzie słońca, jak i za dnia, na Ruskiej 46 można było spędzić czas w otoczeniu sztuki, i najlepszej muzyki. Wychodząc z lockdownu, przywołujemy ducha tych chwil, otwierając dla Was darmową przestrzeń coworkingową pod neonami!

Pracuj pod neonami

Od dzisiaj Klubokawiarnia Recepcja będzie otwarta dla Was od poniedziałku do piątku już od 9:00 rano. Mamy receptę na zmęczenie pracą z domu – w Recepcji znajdziecie pyszną kawę z lokalnych palarni i śniadania przygotowane ze składników od naszych zaprzyjaźnionych dostawców. Siedząc na naszej wielkiej, żółtej kanapie, podłączycie się do niezawodnego internetu. A to wszystko w cichym podwórku, tylko 5 minut spacerem z rynku!

Wieczorem filiżankę kawy zamieńcie na zimny napój, wyłączcie komputer i spotkajcie się ze znajomymi pod rozjarzonymi wyjątkowym blaskiem neonami. Dokładne godziny otwarcia Klubokawiarni Recepcja znajdziecie poniżej.

Wystawa Dzielnicowa: Jazda po Wrocławiu

Przez najbliższe tygodnie w Recepcji znajdziecie wystawę Pani Tomaszewskiej – wrocławskiej artystki i graficzki, która w nowej serii prac zabiera nas w szaloną, groteskową podróż po osiedlach stolicy Dolnego Śląska. Jej grafiki pełne są zabawnych szczegółów, które zauważą przede wszystkim mieszkańcy zilustrowanych miejsc. Przekonajcie się, czy jesteście w stanie rozpoznać wszystkie osiedla – wystawa jest otwarta do 26 czerwca. Wtedy w Recepcji będzie miał miejsce finisaż, połączony z mikro-aukcją prezentowanych grafik. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Poniedziałek-Czwartek

#ZameldujSięWRecepji – na żywo i online, na Facebooku i Instagramie!