Login

Register

Login

Register

16.03.2020 Poniedziałek

Znamy wyniki naboru do drugiej edycji programu LWOWRO!

Publikujemy wyniki naboru do drugiej edycji programu LWOWRO. Już w najbliższym czasie menadżerki i menedżerowie kultury z Ukrainy podzielą się z nami swoimi doświadczeniami oraz pod okiem profesjonalistów będą rozwijać swoje kompetencje!

warsztaty w ramach programu LWOWRO, 2019

warsztaty w ramach programu LWOWRO, 2019

Ideą zainicjowanego w 2017 roku programu wymiany jest stworzenie przestrzeni spotkań, w której uczestnicy z Ukrainy mogą się poznać i dzielić doświadczeniami oraz kompetencjami z polskimi menadżerami kultury w celu zbudowania trwałej i międzynarodowej sieci. Projekt łączy elementy teoretyczne (szkolenia i warsztaty) z praktycznymi (realizacja wspólnych działań w Polsce i w Ukrainie).

W poprzedniej edycji stolica Dolnego Śląska gościła szóstkę reprezentantów środowiska kulturalnego ze Lwowa. Do drugiej, tegorocznej odsłony LWOWRO, zaprosiliśmy 8 uczestników i uczestniczek. Ich aplikacje zostały wybrane z ponad trzydziestu nadesłanych zgłoszeń. Z kim będziemy współpracować w tym roku?

Tetyana Bey, Veronika Homeniuk, Sofiia Hranda, Sofiia Korotkevych, Pavlo Koryaha, Anita Nemet, Iryna Rybko, Anastasiia Savytska. Gratulujemy!

Program LWOWRO jest organizowany we współpracy z lwowskim Instytutem Strategii Kultury i stanowi jedno z międzynarodowych działań Strefy Kultury Wrocław.

- Czytaj także

p:27902