Login

Register

Login

Register

20.02.2018 Wtorek

WroFoto „Fotoreportaż niebezpieczny” – spotkanie z Wojciechem Grzędzińskim

Organizator: Strefa Kultury Wrocław
Data: 20.02.2018
Godzina: 18:00
Wstęp: wolny
Miejsce wydarzenia: Barbara
Świdnicka 8B
  zobacz na mapie

fot. Marcin Jędrzejczak

Tym razem gościem WroFoto będzie Wojciech Grzędziński – w latach 2011–2015 szef zespołu fotografów w Kancelarii Prezydenta RP i jego osobisty fotograf. Laureat wielu konkursów fotograficznych, który w swoich pracach interesuje się człowiekiem i emocjami. Fotografował także w strefach konfliktów zbrojnych. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich miłośników fotografii, zarówno tych obeznanych z tematyką, jak i młodych fotografów.

Wojciech Grzędziński – laureat konkursów fotograficznych World Press Photo, Visa D’Or, NPPA, Sony World Photography Awards, Grand Press Photo i in. Autor zdjęcia roku 2009 i zdjęcia dekady (2014 rok) w konkursie BZWBK Press Photo. Juror ogólnopolskich i lokalnych konkursów fotograficznych. W swoich pracach interesuje się człowiekiem i emocjami. Fotografował w strefach konfliktów zbrojnych. W latach 2011-2015 szef zespołu fotografów w Kancelarii Prezydenta RP i fotograf osobisty Prezydenta RP. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na rok 2014. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików.

WroFoto to cykl spotkań z fotografami, podczas którego zaproszeni goście przedstawiają swoje prace i odkrywają tajniki warsztatu, skupiając się bardziej na pomysłach, inspiracjach i eksperymentach, niż na technice czy obsłudze aparatu. Każde spotkanie jest szansą na poszerzenie swoich fotograficznych horyzontów oraz poznanie niezwykłych historii ukrytych w kadrach. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich miłośników fotografii – zarówno tych obeznanych z tematyką, jak i rozpoczynających swoją przygodę z tym medium. Pomysłodawcą i współorganizatorem cyklu jest Marcin Jędrzejczak.

- Czytaj także

Popularne wydarzenia

Zobacz więcej
25.02.2018
Prometeusz – spektakl akrobatyczno-taneczny Impart
sala teatralna
Mazowiecka 17
Zobacz na mapie
2.03.2018
Noam Vazana – koncert Impart
sala kameralna
Mazowiecka 17
Wrocław
Zobacz na mapie
15.0316.03.2018
AIR Wro Talks 3.0 Barbara
Świdnicka 8B
Zobacz na mapie

FreshMail.pl