9.03.2023 Czwartek

Zapraszamy do Firleja na koncert Joanny Gorzały w cyklu Przed premierą!

16 marca w Firleju wystąpi Joanna Gorzała, studentka III roku Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim (musical).

Joanna Gorzała zadebiutowała na scenie muzycznej rolą Kim w musicalu „Miss Saigon” w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Za tę rolę otrzymała łódzką nagrodę „Złota Maska” za najlepszy debiut wokalno-aktorski w sezonie 2018/2019. W Teatrze Muzycznym w Łodzi brała również udział w premierze spektaklu „Preludia”. Gościnnie występuje na kanale Studio Accantus.  Obecnie bierze udział w próbach do nowej premiery Teatru Muzycznego w Łodzi „Złap Mnie Jeśli Potrafisz” w roli Brendy Strong.

Przed premierą to wyjątkowy cykl comiesięcznych muzycznych spotkań z młodymi obiecującymi artystami, którzy już w niedalekiej przyszłości mogą stanowić czołówkę polskiej sceny. Cykl jest okazją do usłyszenia ciekawych interpretacji piosenki literackiej i aktorskiej. Gospodarzem wieczorów – zapraszającym i osobiście prezentującym wykonawców – jest wybitny znawca gatunku Bogusław Sobczuk. Do niedawna wydarzenia odbywały się przy ul. Mazowieckiej 17.  Od marca 2023 roku artyści  prezentować się będą cyklicznie w Firleju.

Bilety znajdziesz TUTAJ!

Przed premierą:  Joanna Gorzała