18.11.2022 Piątek

Aktorka i piosenkarka Paulina Wróblewska wystąpi w cyklu Przed premierą!

15 grudnia o godz. 18:00 w Impart Cafe wystąpi Paulina Wróblewska – absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie oraz wokalistyki jazzowej w Policealnym Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego.

Paulina Wróblewska wydała dwie płyty – „Moja Alabama” z utworami z repertuaru Ludmiły Jakubczak i autorską EPkę „Wiatr”.

Jest również laureatką konkursów wokalnych. Do jej najważniejszych osiągnięć należą: I miejsce na 13. Ogólnopolskim Festiwalu Poezji Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej FORMA w Barcinie, finał 41. edycji Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, I miejsce na 5. edycji Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego, I miejsce na 12. edycji Festiwalu Pamięci Andrzeja Zauchy „Serca Bicie”, Grand Prix na Kaczmarski Encore Festival w Gdyni 2019, finał 20. i 22. edycji Festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej

Paulinie na scenie towarzyszyć będzie Rafał ROKI Rokicki – gitarzysta młodego pokolenia, rozwijający skrzydła na jazzowej scenie. Absolwent Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach i Wydziału Jazzu ZPSM Bednarska w Warszawie. Aktywnie działający i  koncertujący muzyk z dużym doświadczeniem scenicznym. Tworzy własne kompozycje, łącząc jazz i improwizację z ambientowymi brzmieniami, elektroniką i niekonwencjonalnym wykorzystaniem gitar. Jest autorem solowego projektu ROKI, twórcą kwartetu MION i współtwórcą zespołu Mach.Roki.Xav.

BILETY ZNAJDZIESZ TUTAJ!

Przed premierą to wyjątkowy cykl comiesięcznych muzycznych spotkań w Imparcie z młodymi obiecującymi artystami, którzy już w niedalekiej przyszłości mogą stanowić czołówkę polskiej sceny.

Spotkania są okazją do usłyszenia ciekawych interpretacji piosenki literackiej i aktorskiej. Gospodarzem wieczorów – zapraszającym i osobiście prezentującym wykonawców – jest wybitny znawca gatunku Bogusław Sobczuk.

Tagi: