Login

Register

Login

Register

16.01.2019 Środa

Balety w Imparcie: SOUL TRAIN LINE w nowym terminie

Pragnąc uszanować zaplanowaną na sobotę żałobę narodową zmieniamy termin Baletów w Imparcie. Impreza, której przyświeca hasło SOUL TRAIN LINE odbędzie się w lutym.

19 stycznia będzie w Polsce dniem żałoby narodowej. Prezydent Andrzej Duda postanowił uczcić w ten sposób śmierć Pawła Adamowicza. Prezydent Gdańska zmarł na skutek ran zadanych nożem podczas niedzielnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Zaplanowana pierwotnie właśnie na 19 stycznia impreza Balety w Imparcie: SOUL TRAIN LINE odbędzie się 16 lutego. Za zmianę terminu przepraszamy. 

Po szczegółowe informacje dotyczące nadchodzącej edycji Baletów w Imparcie zapraszamy do działu „Wydarzenia” na stronie Strefy Kultury Wrocław.

Informacje o zwrocie biletów

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność, niemniej jeśli nie odpowiada Państwu nowy termin wydarzenia, prosimy o zapoznanie się z zasadami zwrotu biletów.

Osoby, które dokonały zakupu biletów on-line poprzez stronę www.strefakultury.pl, w przypadku chęci zwrotu biletów, proszone są o wysłanie takiej informacji na adres: bow@strefakultury.pl z poddaniem numeru transakcji , który znajduje się na bilecie. Pieniądze będą Państwu zwracane automatycznie na konto poprzez operatora płatności DOTPAY.

Klienci, którzy dokonali bezpośredniego zakupu w kasie Impartu lub w jednym ze stacjonarnych punktów sprzedaży Empik, Media Markt, proszeni są o zwrot biletów w miejscu ich zakupu.

Osoby, które zakupiły bilety poprzez stronę www.eventim.pl, proszone są o kontakt z Dystrybutorem pod adresem: info@eventim.pl oraz podanie numeru zamówienia. Środki zwrócone zostaną przez opera płatności obsługującej portal Eventim.

 

- Czytaj także

Popularne wydarzenia

Zobacz więcej
28.02.2020

Peter J. Birch – koncert

Pracownia Komuny Paryskiej 45, ul. Komuny Paryskiej 45 Zobacz na mapie
20.03.2020

Wrocławski Kongres Kultury 2020

Centrum Sztuk Performatywnych Piekarnia, ul. Księcia Witolda 62-67
Zobacz na mapie
p:15618