30.03.2022 Środa

IMPART ДЛЯ ДІТЕЙ запрошує на виставу „Ігри з Дропсом”

Вхід вільний!

fot. M. Zakrzewski

IMPART ДЛЯ ДІТЕЙ запрошує на виставу „Ігри з Дропсом

03.04 | 14:00

Сцена галереї Impart, адреса ul. Mazowiecka 17

Вхід вільний

Запрошуємо батьків та дітей віком  2 – 10 років

Посилання для записів http://bityl.pl/FGmKh

Особа для контакту:

Юлія Маркус

пошта: yuliia.markus@fundacjaukraina.eu

тел. 883 048 326

Казка Яна Бжехви «Пан Дропс та його трупа» — це натхнення для гри в театр та повна несподіваних поворотів історія про мандрівників, волоцюг, трубадурів, одним словом про мандрівних музикантів. Красиві ляльки – сицилійські маріонетки Катажини Самосі, історична мандрівна скриня – перетворена на театральну сцену, музика Бартоша Гулая – запорука вишуканої та успішної театральної подорожі. Запрошуємо вас у мандри до чарівного світу, де можливо все!

Мандрівний ляльковий театр Małe Mi – авторський проєкт Слави Тарковської, випускниці факультету лялькового мистецтва Театральної академії, дипломованого казкотерапевта.

IMPART DZIECIOM zaprasza na spektakl „Igraszki z Dropsem”

03.04 | 14:00

scena w galerii Impartu, ul. Mazowiecka 17

Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 2 – 10

Zapisy pod linkiem http://bityl.pl/FGmKh

Osoba kontaktowa:

Julia Markus

mail: yuliia.markus@fundacjaukraina.eu

tel. 883 048 326

Bajka Jana Brzechwy „Pan Drops i jego trupa” jest inspiracją do zabawy w teatr i pełną niespodziewanych zwrotów akcji opowieścią o obieżyświatach, powsinogach, trampach, włóczęgach, wagabundach, trubadurach, jednym słowem o wędrownych grajkach. Piękne lalki – marionetki sycylijskie, autorstwa Katarzyny Samosiej, zabytkowy kufer podróżny – zamieniony w teatralną scenę, muzyka Bartosza Gulaja, to gwarancja wysmakowanej i udanej teatralnej podróży. Zapraszamy w wędrowno – magiczny świat, gdzie wszystko jest możliwe!

Wędrowny Teatr Lalek Małe Mi jest autorskim projektem Sławy Tarkowskiej, absolwentki Wydziału Sztuki Lalkarskiej Akademii Teatralnej, dyplomowanej bajkoterapeutki.