23.06.2022 Czwartek

IMPART DZIECIOM zaprasza na spektakl „Koty trzy”!

26 czerwca na scenie w podwórku Impartu odbędzie się wesoły i bardzo kolorowy interaktywny spektakl dla dzieci.

W kocim świecie wcale nie jest zwyczajnie i nudno. Pazurek, Chrupek i Kitka to naprawdę niezłe gagatki
i dlatego przydarzają się im zabawne i „wybuchowe” historie. Kto jest ciekawy, co stanie się z armatą dziadka pirata, albo czy możliwe jest złapanie chmurki w locie oraz czy to na pewno kotek wypił mleczko i ogonkiem stłukł jajeczko, musi to zobaczyć. Kociaki są niesforne i dowcipne, rozśpiewane i roztańczone, choć czasem z ich muzykowania wychodzi… „kocia muzyka”.

Scenariusz i reżyseria: Maciej Nogieć
Scenografia: Maciej Nogieć
Występują: Ania Kandziora, Justyna Świętojańska, Alicja Szymkiewicz

Czas trwania spektaklu: 40 minut
Spektakl adresowany jest do widzów wieku od 3 lat.

BILETY ZNAJDZIESZ TUTAJ!

IMPART DZIECIOM to zainicjowany w 2021 cykl wyjątkowych spektakli, których nie da się zobaczyć w komercyjnych teatrach, prezentujących wysokie walory artystyczne i edukacyjne. Repertuar cyklu tworzą przedstawienia wybranych zespołów teatralnych z całej Polski. Najmłodsi widzowie mają okazję zapoznać się z różnymi technikami lalkowymi, formami scenicznymi, często z udziałem przedmiotów codziennego użytku, które ożywając w rękach aktorów snują swoje historie rozbudzając dziecięcą wyobraźnię i tworząc przekaz dotyczący norm i wartości. Nie brakuje wśród nich opowieści o współczesnym świecie, przełożonych na język dzieci.