20.09.2021 Poniedziałek

Miasto i Kultura – ruszyła rejestracja na konferencję!

Miasto i Kultura to spotkanie osób zajmujących się programowaniem i organizacją w instytucjach kultury, organizacjach pozarządowych, oddolnych inicjatywach i indywidualnych projektach. Między 19 a 22 października dołączcie do nas i wspólnie porozmawiajmy na temat budowania nowej wizji naszego sektora –zachowującej równowagę między pracą a życiem prywatnym, opartej o dobrostan osób tworzących kulturę, a także przyjazne środowisku wykorzystanie nowych technologii. Kryzys wciąż trwa, ale my myślimy już o przyszłości naszego sektora i o następnym etapie budowania nowej rzeczywistości, dlatego w jesienią czas na REGENERACJĘ!

Przygotowaliśmy dla Was program wypełniony spotkaniami i rozmowami z ekspertami i ekspertkami z całej Polski!

W trakcie webinarów spotkamy się m.in. z Joanną Murzyn, która pomoże nam dobierać ekologiczne i etyczne narzędzia w pracy w sieci oraz z Agą Naplochą z którą dowiemy się jak lepiej rozumieć naszych odbiorców i jak wykorzystywać elementy procesu UX i narzędzia w codziennej pracy.

W części konferencyjnej posłuchamy też inspirujących prezentacji dotyczących m.in. sposobów, w jakie sektor kultury może wesprzeć walkę z globalnym ociepleniem (a naszymi gośćmi będą twórcy projektu „Ziemianie atakują” - Mateusz Galica i Marta Marczuk). Z kolei o tym, jak budować współpracę z urzędnikami miejskimi (i inspiracjach do zielonej zmiany) opowie Magdalena Klepczarek, a Anna Desponds zaprezentuje praktyki artystyczne i instytucjonalne związane z życiem po życiu projektów online. Nie zabraknie też inspiracji związanych z naszym dobrostanem - razem z Agatą Wittchen-Barełkowską i Mikołajem Maciejewskim zastanowimy się, jak zachować odpowiednią równowagę w życiu, a Dominika Ramotowska opowie nam o sile rezyliencji i „sprężystości” pracy w kulturze.

W trakcie konferencji omówimy również wyniki badań związanych z wpływem pandemii na sektor kultury (temat przedstawią m.in. Rafał Drozdowski i Anna Zakrzewska) oraz na edukację - rezultaty badań zaprezentują Aleksandra Czetwertyńska i Magdalena Biernat. Na konferencji nie zabraknie też debat. W jednej z nich o tym, „czy sektor kreatywny może regenerować?” porozmawiają Joanna Rajkowska, Anna Desogus i Michał Piernikowski.

Pełny program wraz z opisami poszczególnych wystąpień znajdziecie poniżej.

Dołączcie do nas i porozmawiamy o przyszłości kultury w Polsce! Na konferencję zarejestrujesz się TUTAJ

Mamy nadzieję, że zaproponowane przez nas spotkania, prezentacje, webinary i wykłady zainspirują Was do spojrzenia na pracę w kulturze w zupełnie inny sposób, a uczestnictwo w tegorocznej edycji konferencji zmotywuje do szukania nowego sensu dla funkcjonowania w naszym sektorze.

Do wyboru macie jeden z trzech rodzajów uczestnictwa:

  • 49 zł | pojedynczy udział w webinarach odbywających sie 19 i 20.10 (maksymalnie dwa spotkania, każde z nich kosztuje 49 zł)
  • 99 zł | udział w dwudniowej części konferencyjnej 21 i 22.10 (bez webinarów)
  • 197 zł | pełny pakiet zawierający udział w dwudniowej części konferencyjnej 21 i 22.10 (99 pln) i webinarach odbywających się 19 i 20.10 (maksymalnie dwa spotkania, każde kosztuje 49 zł). Przy wyborze tylko jednego webinaru pakiet kosztował będzie 148 złotych.

Pełny program konferencji dostępny jest TUTAJ

- Czytaj także

Polecamy

Zobacz więcej