17.11.2020 Wtorek

Premiuj z kulturą – wprowadzamy voucher długoterminowy!

Udział w akcji umożliwia wsparcie kultury, bezpośredni zysk dla wspierającego oraz pierwszeństwo w dostępie do rezerwacji biletów na festiwale Strefy Kultury Wrocław.

Na naszej stronie ruszyła sprzedaż wyjątkowych voucherów. Proponujemy nową formę wsparcia sektora kultury, dzięki której sam wspierający zyskuje dodatkowe środki – gotowe do zakupu biletów na wydarzenia, które SKW zorganizuje w ciągu dwóch najbliższych lat. – Instytucje kultury znalazły się w trudnym położeniu i coraz częściej zwracają się do swoich odbiorców z prośbą o wsparcie. Cegiełki i vouchery wykupione jeszcze w tym roku mogą pomóc w realizacji kolejnych sezonów pełnych spektakli, koncertów, festiwali, seansów i wystaw. My poszliśmy o krok dalej i postanowiliśmy premiować okazane nam wsparcie. Akcja umożliwia zakup voucherów, które będzie można wymienić na bilety do końca 2022 roku. Dodatkowo po zakupie ich wartość wzrasta o 10 procent, które automatycznie dodamy do kwoty vouchera. Mam nadzieję, że taka drobna gratyfikacja ucieszy naszych widzów – mówi Krzysztof Maj, dyrektor generalny Strefy Kultury Wrocław.

W sprzedaży znalazły się vouchery w trzech cenach: 50, 100 i 500 zł. Dwa pierwsze można wymienić jednorazowo – w ramach jednej transakcji. Za to voucher na kwotę 500 zł jest wielokrotnego użytku, czyli można z niego korzystać aż do wyczerpania całej wartości – niewykorzystana kwota z jednej transakcji przechodzi na następną. – Mamy świadomość, że realizacja wydarzeń kulturalnych wciąż stoi pod dużym znakiem zapytania, dlatego proponujemy aż dwa lata na wymianę biletów. Dzięki temu każdy znajdzie w naszym repertuarze coś dla siebie – fani festiwali, wierni widzowie Impartu czy entuzjaści projektów specjalnych. Taki długoterminowy voucher może być też świetnym prezentem, choćby na nadchodzące święta – dodaje Maj.

To nie koniec udogodnień, które zyskują posiadacze voucherów. Ich zakup zapewnia także pierwszeństwo w dostępie do rezerwacji biletów na wszystkie festiwale organizowane przez Strefę Kultury Wrocław – Jazz nad Odrą, WROsound, Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej im. Johannesa Brahmsa Non Sola Scripta, Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci „Dziecinada” oraz Międzynarodowy Festiwal Teatralny Dialog – Wrocław.

Voucher za 50 zł

• voucher wymieniany jednorazowo – w ramach jednej transakcji
  • obowiązuje na wydarzenia, których organizatorem lub partnerem jest SKW
  • wymieniany na bilety w kasach organizatora: Impart (ul. Mazowiecka 17) i Barbara (ul. Świdnicka 8b). Nie ma możliwości wymiany vouchera na bilety w systemie on-line.
  • przy wykorzystaniu mniejszej kwoty, niż ta na którą opiewa voucher, nie dokonujemy zwrotu różnicy
  • możliwość dopłaty w przypadku biletów opiewających na wyższą kwotę niż nominalna cena vouchera

Voucher za 100 zł

• voucher wymieniany jednorazowo – w ramach jednej transakcji

Voucher za 500 zł

• dodatkowa premia 10 procent do wartości vouchera
  • voucher wielkokrotnego użytku (do wyczerpania wartości vouchera – niewykorzystana kwota z jednej transakcji przechodzi na następną)
  • obowiązuje na wydarzenia, których organizatorem lub partnerem jest SKW

Szczegółowy regulamin akcji „Voucher długoterminowy” znajduje się tutaj.

Pytania dotyczące zakupu i realizacji voucherów można kierować na adres: bow@strefakultury.pl