8.04.2019 Poniedziałek

Ruszyła sprzedaż karnetów i biletów na WROsound 2019

Przed nami kolejna edycja WROsoundu. Festiwal odbędzie się w dniach 14-15 czerwca na Placu Społecznym przed Impartem. Headlinereami poszczególnych dni będą Sokół, który przyjedzie do Wrocławia w towarzystwie gości oraz Michael Kiwanuka. Właśnie ruszyła sprzedaż wejściówek.

fot. Paweł Fabjański

Wraz ze zmianą formatu zaprezentowaliśmy nowe podejście w doborze artystów. Na jednej scenie usłyszymy m.in. polski i amerykański rap, ukraiński electro-folk, jazzowe eksperymenty oraz dużo wysmakowanej elektroniki. Obok headlinerów wystąpią ukraińska ONUKA, Smif-N-Wessun, Alfa Mist, SOHN, James Holden & The Animal Spirits i Król. Rolę kuratora pełni w tym pełni Maciek Szabatowski, dziennikarz Radia RAM.

Do sprzedaży trafiły właśnie bilety na WROsound 2019. Karnet obejmujący oba festiwalowe dni kosztuje 159 PLN, bilety jednodniowe 99 PLN.

Bilety i karnety do nabycia na stronach wrosound.com, eventim.pl, empikbilety.pl oraz w serwisie Going. Stacjonarnie – w kasach Strefy Kultury Wrocław oraz punktach sprzedaży Empik.

Uwaga – dzieci do lat 10 – wstęp wolny (na podstawie ważnej legitymacji szkolnej oraz wyłącznie pod opieką osoby dorosłej).

Dwudniowe karnety są dostępne na tej stronie.

Line-up:

Sokół + Goście (PL)
ONUKA (UKR)
Smif-N-Wessun (US)
Alfa Mist (UK)

Michael Kiwanuka (UK)
SOHN (UK)
James Holden & The Animal Spirits (UK)
Król (PL)

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie.