21.05.2021 Piątek

Za nami cykl warsztatów antymobbingowych

W ramach procesu sieciowania instytucji wzmacniamy personel i szkolimy się. Ostatni miesiąc to kolejna odsłona naszych wspólnych spotkań – tym razem wzięliśmy udział w specjalnych warsztatach antymobbingowych dedykowanych pracownikom i pracownicom instytucji kultury.

Środowisko pracy w kulturze to skomplikowana sieć zależności, połączeń i komunikatów. Łatwo w niej o sytuacje trudne. W związku z tym postanowiliśmy zaprosić osoby działające we wrocławskich instytucjach kultury na warsztaty antymobbingowe i antydyskryminacyjne, podczas których wspólnie omówilismy m.in. czym jest i jak rozpoznać mobbing, jak się bronić przed niechcianymi zachowaniami oraz co zrobić kiedy się obserwuje działania antydyskryminacyjne w miejscu pracy.

W ramach 5 spotkań online łącznie przeszkolonych zostało ponad 100 osób! Dodatkowo przeprowadziliśmy osobne spotkanie dla kadry zarządzającej, w którym wzięło udział 22 dyrektorów i dyrektorek wrocławskich instytucji kultury. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i uczestniczkom za aktywny udział!

Warsztat poprowadziła Pani Anna Długołęcka ekspertka w dziedzinie HR, psycholożka, trenerka, menedżerka. Od ponad 13 lat współpracuje z instytucjami kultury. Prowadzi szkolenia antymobbingowe i antydyskryminacyjne dla kadr zarządzających instytucjami kultury oraz dla pracowników.

Więcej informacji o programie Praktycy Kultury, w ramach którego przeprowadziliśmy warsztaty znajdziesz TUTAJ