8.07.2021 Czwartek

Zamelduj Się w Recepcji! Trwa lipiec pod neonami

Rozświetlone zabytkowymi neonami podwórko Ruska 46 nigdy nie śpi – za dnia czekają tam na Was targi i warsztaty, a po zachodzie słońca najlepsza muzyka i niepowtarzalna atmosfera! Do tego codziennie znajdziecie tam darmową przestrzeń coworkingową!

Wojtek Furmaniak, fot. Marcin Szczygieł

Klubokawiarnia Recepcja – lokalizacja Strefy Kultury Wrocław w samym sercu Ruskiej 46 – już na dobre obudziła się z lockdownego snu. Od kilku dni znajdziecie tam nową wystawę, weźmiecie udział w warsztatach i spotkaniach, potańczycie do najlepszej muzyki i popracujecie w darmowym coworkingu!

Nowy wymiar coworkingu

Od poniedziałku do piątku Recepcja otwiera swoje drzwi już o 9:00 rano. Jeśli szukacie miejsca do kreatywnej pracy w nieoczywistym miejscu – zameldujcie się na Ruskiej 46. Na barze czekają śniadania przygotowywane z lokalnych produktów, kawa od wrocławskich palarni i pyszne drinki. Podłączcie się do naszego niezawodnego internetu i odhaczajcie zadania tak szybko, jak nigdy wcześniej.

Ze ścian patrzeć będą na Was grafiki Marty Przeciszewskiej – artystki i projektantki, odpowiedzialnej między innymi za logotyp Recepcji. „Wystawa prac projektowanych dla frajdy” została otwarta z początkiem lipca – możecie ją oglądać codziennie, w godzinach otwarcia Recepcji!

Lipiec pod neonami

Gdy tylko zachodzi słońce, na Ruskiej 46 zapalają się zabytkowe neony, tworząc niepowtarzalny klimat sprzyjający długim, letnim wieczorom. W lipcu towarzyszyć im będą sety najlepszych wrocławskich didżejów. Z torbą vinylowych płat pod pachą, w Recepcji zameldują się m.in. przedstawiciel The Very Polish Cut Outs – Dyyune, orędownik klasycznego groove’u – Dr. Oldschool i gospodarz podwórka – Wojtek Furmaniak. Program nocnych wydarzeń na podwórku uzupełniają sety Bartosza Zalewskiego, Macieja Przestalskiego, Filipa Na Bosaka i wielu innych!

Przestrzeń Ruskiej 46 w weekendy oddajemy zaprzyjaźnionym inicjatywom z całego miasta. W najbliższą sobotę Recepcję odwiedzą inicjatywy Cindy Vintage, Njuromantik Vintage i Papa’s Vinyl Shop – wspólnie organizując Vintage & Vinyl Market. Zapraszamy na odzieżowe i płytowe zakupy w duchu less waste i warsztaty upcyclingowe, podczas których Stay With Me Clothes pokaże Wam, jak naprawić i nadać nowego blasku starym ubraniom!

Zamelduj Się w Recepcji

Klubokawiarnia Recepcja otwarta jest codziennie: od poniedziałku do piątku czeka na Was od 09:00, w weekendy od południa. Na Ruskiej możecie zameldować się także online – odwiedźcie stronę www.ruska46.pl i poznajcie historie zabytkowych neonów i organizacji, galerii oraz artystów, które mają tu swoje siedziby i pracownie.