27.04.2022 Środa

Zapraszamy na weekend otwarcia sceny w podwórku Impartu!

Nadejście ciepłego sezonu oznacza powrót na scenę w podwórku Impartu. W weekend otwarcia 13 - 15 maja przygotowaliśmy dla Was garść różnorodnych wydarzeń!

Katarzyna Groniec - fot. Karol Kacperski

IMPART DZIECIOM - spektakl "Calineczka" fot. archiwum teatru

Przed nami: koncert Katarzyny Groniec w nowym repertuarze, 108. odsłona Antykabaretu, spektakl „Calineczka” z cyklu IMPART DZIECIOM oraz recital piosenki aktorskiej w ramach Przed premierą w wykonaniu wokalistki Marceliny Bociek. Gorąco zapraszamy!

108. Antykabaret „Dobry Wieczór we Wrocławiu”: ZOŚKA I OGRODNICY | 13 maja o godz. 19:00

Antykabaret „Dobry Wieczór we Wrocławiu” to cykl spotkań artystyczno-kulturalnych zapoczątkowany w 2011 roku w kawiarni Ristorante Con Vivio. Artyści związani ze sceną Teatru Capitol oraz ich przyjaciele spotykają się raz w miesiącu w Imparcie, by spędzić wspólnie dobry wieczór. Antykabaretowi twórcy na pierwszym miejscu stawiają interakcję i niewymuszoną wymianę energii z Widzami, którzy mają wpływ na klimat i przebieg zdarzeń. 13 maja na scenie w podwórku wystąpią między innymi Anna Malek, Wojtek Dereń, profesor Bogusław Pawłowski, Ścibor Szpak, Mariusz Kiljan, Rafał Karasiewicz oraz tradycyjnie gospodarz Marek Kocot.

Katarzyna Groniec: Niektóre sytuacje | 14 maja o godz. 19:30

Laureatka głównej nagrody Bardiniego wystąpi 14 maja na scenie w podwórku Impartu ze swoim nowym programem. „Niektóre sytuacje” to koncert składający się z piosenek śpiewanych od lat, ale też tych, które Artystka zawsze chciała zaśpiewać, w nowych aranżacjach, z nowym zespołem muzycznym.

IMPART DZIECIOM: spektakl „Calineczka” | 15 maja o godz. 12:00

IMPART DZIECIOM to zainicjowany w 2021 cykl wyjątkowych spektakli, których nie da się zobaczyć w komercyjnych teatrach, prezentujących wysokie walory artystyczne i edukacyjne. Repertuar cyklu tworzą przedstawienia wybranych zespołów teatralnych z całej Polski. 15 maja na scenie w podwórku Impartu zobaczymy spektakl Teatru MER pod tytułem „Calineczka” o przygodach maleńkiej dziewczynki o ogromnym sercu.

BILETY WYPRZEDANE

Przed premierą: Marcelina Bociek | 15 maja o godz. 18:00

Gospodarz cyklu i wybitny znawca piosenki literackiej i aktorskiej Bogusław Sobczuk zaprosił do Impartu wokalistkę Marcelinę Bociek, która wystąpi z recitalem na scenie w podwórku 15 maja w ramach cyklu Impartu „Przed premierą”, którego ideą jest prezentacja młodych obiecujących artystów w repertuarze piosenki aktorskiej i literackiej.

Tagi: