5.03.2021 Piątek

Data: 5.03.2021
Cena biletu: 99 PLN - I miejsca
89 PLN - II miejsca
79 PLN - III miejsca (balkon)
Posiadaczom UrbanCard Premium przysługuje 20% zniżki. Zniżka naliczana jest w kasach stacjonarnych w Imparcie i w Barbarze
Miejsce wydarzenia: Impart

fot. mat. pras.

Marzec 5, 2021@7:00 pm – 8:30 pm
2021-03-05T19:00:00+01:00
2021-03-05T20:30:00+01:00

Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją epidemiczną, w trosce o bezpieczeństwo i komfort zarówno Państwa jak i artystów i ekipy technicznej postanowiliśmy przełożyć zaplanowany na 16 październikowy prapremierowy koncert Igora Herbuta promujący jego album „Chrust”. Stosując się do nowych zaleceń rządu i Głównego Inspektora Sanitarnego wspólnie z artystą i jego managementem uznaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie znalezienie nowej daty dla występu Igora.

Koncert odbędzie się 5 marca 2021 o godzinie 19:00.

Bilety zakupione na pierwotny termin zachowują ważność. W sprzedaży nadal pozostają ostatnie wejściówki na koncert Igora Herbuta. Jeśli nie odpowiada Państwu nowy termin występu, prosimy o zwrot biletów do 10 listopada.

– bilety zakupione on-line poprzez stronę www.strefakultury.pl

prosimy o wysłanie maila na adres: bow@strefakultury.pl w tytule wpisując „zwrot biletów”, a w treści podając: imię i nazwisko kupującego, nazwę wydarzenia oraz numer ID transakcji.

– bilety zakupione on-line poprzez inne portale biletowe, prosimy o kontakt z właściwą bileterią.

– bilety zakupione stacjonarnie w kasie Impartu i Barbary kartą lub gotówką
umożliwiamy Państwu zwrot w trybie on-line. Na adres: bow@strefakultury.pl prosimy o wysłanie:
stosownego formularza (do pobrania tutaj)
wyraźnego zdjęcia biletów
paragonu w formacie PDF lub JPG.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

_______________________

Na solowy album Igora Herbuta czekaliśmy przez ponad osiem lat, ale warto było uzbroić się w cierpliwość. „Chrust” to pierwszy solowy krążek artysty – piękny, dojrzały i bezwzględnie szczery. Igor choć znany jest z troski o swoją prywatność, nowym albumem wpuszcza słuchaczy w swój świat. Już 16 października Igor wystąpi w Imparcie prezentując materiał z krążka prapremierowo na żywo.

Długo zastanawialiśmy się jak nazwać ten koncert. Teoretycznie zapowiada on trasę koncertową Chrust. Teoretycznie, bo mamy rok 2020, więc zapowiadanie czegokolwiek to sport ekstremalny.

Nazwałem go więc Chrust – Koncert Prapremierowy

Razem z Harrym, Piotrkiem, Tomkiem i Przemkiem zagramy dla Was po raz pierwszy materiał z mojego solowego albumu.

Chciałbym napisać coś więcej, ale chyba nie chcę zapeszać. Ci, którzy znają ten album, wiedzą, jak bardzo specjalny będzie to dla mnie wieczór.

Do zobaczenia kochany Wrocławiu.

Wrocławiu, w którym wszystko się rozpoczyna! – komentuje Igor Herbut.

Bilety na koncert w Imparcie są już w sprzedaży.

Tagi:

Impart