6.02.2020 Czwartek

Data: 6.02.2020
Wstęp: wolny
Miejsce wydarzenia: Barbara, ul. Świdnicka 8B

Macie świetny pomysł na społeczne działanie w waszej okolicy, ale obawiacie się, że brakuje wam doświadczenia w przygotowywaniu projektów? Nie wszystkie zagadnienia formalne są dla was jasne? 6 lutego zapraszamy do Barbary (ul. Świdnicka 8B) na specjalne warsztaty pisania projektów, które towarzyszą trwającemu od 1 do 15 lutego naborowi do Mikrograntów!

Mikrogranty to ogólnomiejski program wsparcia oddolnych inicjatyw, do którego zgłaszać można swoje propozycje na działania z zakresu animacji, aktywizacji społecznej, edukacji, związanych z wszystkimi dziedzinami sztuki oraz inne o charakterze kulturotwórczym, które realizowane będą na terenie Wrocławia. Wybrane projekty otrzymają wsparcie finansowe, a także pomoc w kwestiach administracyjnych, organizacyjnych, prawnych, promocyjnych i logistycznych. Poszukiwanie nowych propozycji na osiedlowe działania w nadchodzącej odsłonie Mikrograntów potrwa do 15 lutego. Wnioski składać można do jednej z trzech ścieżek – dla osób fizycznych i grup nieformalnych, dla organizacji pozarządowych oraz dla nieformalnych grup młodzieżowych.

Jeśli macie pytania związane z formularzem wniosków, nie do końca jasne są dla was poszczególne =ubryki i nie wiecie, jak wpisać w niego waszą inicjatywę, to koniecznie zajrzyjcie na nasze warsztaty! Widzimy się w czwartek, 6 lutego o godzinie 17:30 w Barbarze (ul. Świdnicka 8B).

Przed złożeniem swojego pomysłu możecie go z nami skonsultować: mailowo (mikrogranty@strefakultury.pl), telefonicznie (+48 71 712 75 72) lub na żywo, odwiedzając nas w Barbarze między 1 a 15 lutego – od poniedziałku do piątku w godzinach od 17:00 d0 19:00.

Szczegóły oraz dokumenty niezbędne do przygotowania się do naboru:

www.strefakultury.pl/Mikrogranty Mikrogranty, czyli ścieżka dla osób fizycznych i grup nieformalnych
www.sektor3.wroclaw.pl/mikrograntyngo  Mikrogranty NGO
www.sektor3.wroclaw.pl/mikrograntymlodziezowe  Mikrogranty młodzieżowe: