16.05.2019 Czwartek

Wstęp: wolny
Miejsce wydarzenia: Impart

Sonia Hornatkiewicz archiwum artystki

Przed nami kolejny wieczór muzycznego cyklu „Przed premierą”! Bohaterami spotkań są najzdolniejsi polscy wykonawcy młodego pokolenia, mogący niebawem stanowić czołówkę polskiej sceny muzycznej. W maju na scenie pojawi się Sonia Hornatkiewicz, z programem składającym się z własnych interpretacji polskich i zagranicznych utworów różnych stylów muzycznych, które zaprezentowane zostaną w akustycznych, soulowych aranżacjach.

Gospodarzem spotkania będzie Bogusław Sobczuk, wybitny znawca piosenki artystycznej.

Sonia Hornatkiewicz

Od 3 lat mieszka we Wrocławiu, gdzie studiuje Filologię Polską ze specjalnością teatrologiczną na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Wrocławiu oraz rozwija się muzycznie, pracując nad wieloma projektami oraz kształcąc się wokalnie pod okiem Natalii Lubrano. W przeszłości dość intensywnie związana była z rockową sceną muzyczną, występując z takimi zespołami jak Oddział Zamknięty czy TSA, jednak obecnie wykonuje głównie muzykę soulową i funkową. Ma na swoim koncie występy w programach takich jak Must be the Music – Tylko Muzyka, czy Dzień dobry TVN. Jest również laureatką m.in. II nagrody na festiwalu Inspiracje – Interpretacje na najlepszą interpretację utworów z repertuaru Andrzeja Zauchy, III nagrody podczas Trzebnica Cover Festiwal oraz laureatką międzynarodowego festiwalu Okno na Wschód na Białorusi. Współpracuje z wieloma muzykami, przez co bardzo często można usłyszeć ją w różnych wrocławskich klubach.

Tagi:

ImpartMuzyka