18.05.2024 Sobota

Strażak Sam Na Żywo: Przygoda Na Biwaku

Organizator: Good Walk Sp. z o.o.
Data: 18.05.2024
Cena biletu: od 65 zł
czas trwania: 65 minut bez przerwy
sugerowany wiek: 1,5 – 7 lat
Miejsce wydarzenia: Impart Centrum, ul. Piłsudskiego 19
maj 18, 2024@12:30 pm – 1:30 pm
2024-05-18T12:30:00+02:00
2024-05-18T13:30:00+02:00

Spektakl Strażak Sam to wspaniałe, muzyczne widowisko dla dzieci, które w Polsce widziało już 90 tys. widzów i gościło w ponad 60. miastach. Międzynarodowa produkcja teatralna, przygotowana przeze agencję artystyczną Good Walk, która zrealizowała takie przeboje teatralne dla dzieci jak Bing Na Żywo czy Tomek i Przyjaciele.

To wyjątkowa okazja dla dzieci do spotkania bajkowych bohaterów i przeżycia z nimi ekscytujących przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, wielobarwne kostiumy, wspaniała scenografia, ruchome pojazdy – wszystkie te elementy zapewniają intensywne przeżycia i angażują dzieci do aktywnego udziału w spektaklu. Mali widzowie bawią się i jednocześnie uczą się jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak mu zapobiegać i jak się przed nim chronić, czym jest odpowiedzialność, zaufanie, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych.

Do miasteczka Pontypandy przybywa dwóch słynnych biologów w poszukiwaniu osobliwego zwierzęcia…. Strażak Sam i Strażak Elvis zgłaszają się, aby poprowadzić wyprawę poszukiwawczą. Kiedy do poszukiwań dołącza Norman, sytuacja się komplikuje! Czy dzielny Strażak Sam uratuje wszystkich? O tym dowiecie się tylko w teatrze.

Na scenie zobaczycie: Strażaka Sama, Kapitana Steela, Penny, Elvisa oraz niesfornego Normana, którym głosów użyczyli aktorzy dubbingujący filmową bajkę. Pojawią się nowi bohaterowie oraz niezwykłe pojazdy Strażaka Sama. Dowiecie się jak bezpiecznie zachować się w lesie i na biwaku oraz jak troszczyć się o otaczające nas zwierzęta i przyrodę. Będzie też edukacja ratownicza i przeciwpożarowa. A poza tym

8 premierowych piosenek, dużo tańca i wspaniałej zabawy. Czekają na Was nowe, ekscytujące przygody, które zobaczycie tylko w teatrze!

Przygoda na Biwaku – to już druga część widowiska Strażak Sam na Żywo, najpopularniejszego spektaklu dla dzieci w Polsce. Występujemy tylko w salach teatralnych gwarantujących dzieciom doskonałą widoczność. Po każdym spektaklu jeden z bohaterów, pozuje do grupowych zdjęć na ściance pamiątkowej. Zapraszamy na nowe przygody Strażaka Sama i jego drużyny! Nie przegapcie ostatniej okazji na spotkanie! Są to nasze ostatnie występy w Polsce, z końcem 2024 roku kończymy prezentację spektaklu i nie będzie możliwości go zobaczyć!

____________________________________________

Głosów bajkowym postacią użyczają:

Strażak Sam – Tomasz Błasiak

Norman – Brygida Turowska

Penny – Milena Staszuk

Steele – Stefan Knothe

Elvis – Łukasz Talik

Przydatne linki:

www.strazaksamnazywo.pl

Facebook.com/strazaksamnazywo

Instagram.com/strazaksamnazywo

YouTube https://www.youtube.com/watch?v=3xqh72j7VBI – zwiastun spektaklu

Najważniejsze informacje dotyczące udziału spektaklu:

1. Spektakl jest dla dedykowany dzieciom w wieku 1,5 do 7 lat. Dzieci do 24 miesiąca życia mają wstęp bezpłatny i zajmują miejsce na kolanach opiekuna.

2. Wszystkie dzieci powyżej 24 miesiąca życia muszą posiadać swój bilet.

3. Dzieci poniżej 12 roku życia, nie mogą uczestniczyć samodzielnie. Muszą być pod opieka pełnoletniego opiekuna. Dzieci w wieku 12-18 lat mogą uczestniczyć samodzielnie z pisemny oświadczeniem opiekuna

4. Spektakl trwa 65 minut, bez przerw. Wasze dzieci spędzą ten czas na zabawie i nauce. Przeczytajcie recenzje rodziców po spektaklu: https://www.facebook.com/strazaksamnazywo/reviews/

5. Mamy zróżnicowane ceny biletów, są 3 lub 4 strefy cenowe.

6. Po każdym spektaklu jeden z bohaterów pojawia się na ściance. Możecie zrobić z nim grupowe zdjęcie!

7. Nie zwlekajcie z zakupem biletów! Spektakl nie jest w stałej ofercie repertuarowej w Waszym mieście. To będzie nasz jedyny występ u Was.

8. Dokonując zakupu biletów online w Eventim i Ticketmaster, pamiętajcie:

– Przy zakupie biletów online, macie możliwości ubezpieczyć bilety od nagłej choroby, kwarantanny lub wypadku losowego. W takim przypadku nasze bileterie gwarantują pełny zwrot wartości zakupionych biletów, więcej informacji tu:

– W usłudze PayPo, możecie wydłużyć płatność za bilety o 30 dni lub rozłożyć ją na raty

____________________________________________

Więcej informacji na temat udziału w spektaklu oraz odpowiedzi na najczęściej zadawanie pytania przez widzów, znajdziecie na naszym www w zakładce FAQ, tu link http://strazaksamnazywo.pl/faq/